عمده فروشی

روش هایی که فروش عمده، محصولات شما را دو برابر می کند!

توسط

در این قسمت از مقالات آموزشی مجله کسب و کار سندبادسل میخواهیم درباره افزایش محصولات در فروش عمده صحبت کنیم، پس با ما در ادامه مقاله روش هایی که فروش عمده محصولات شما را دو برابر می کند، همراه باشید :

کسب و کارهایی که نیاز به فروش عمده محصولات دارند باید فنون بازار را یاد بگیرند! برای فروش عمده محصولات نیاز به جذب مشتری است و یک سری تکنیک های جالب وجود دارد که باعث می شود سطح فروش تا دو برابر افزایش یابد.

یکی از روش های جدید فروش عمده محصولات، اجرای کمپین های هیجان انگیز و جذاب است که این روزها در شبکه های مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفته و اثربخشی خوبی از خود نشان داده است. می توانید کمپین دیجیتال مارکتینگ راه اندازی کنید و از رنگ و طرح های جذاب و عناصر حرفه ای استفاده نمایید تا سبب جلب توجه مشتریان شود.

 

پیشنهاد فروش عمده محصولات ویژه

یکی از روش هایی که سبب می شود میزان فروش عمده محصولات شما دو برابر شود، تنظیم یک سری پیشنهادهای ویژه و شگفت انگیز است. اگر به رویکرد کسب و کار b2b دقت کنید دقیقاً از همین تکنیک استفاده می شود.

یعنی شما به عنوان یک عمده فروش برای برخی از محصولات خود قیمت وسوسه انگیزی در نظر میگیرید اما شرایطی مطرح می کنید که تنها شرکت ها و خریداران بزرگ بتوانند محصول مورد نظر را خریداری کنند به این ترتیب می توانید حجم زیادی از محصولات خود را به فروش برسانید و سطح سفارشات بالایی برای محصولات شما در نظر گرفته می شود.

هرچه آفرها و تخفیف های ویژه شما بیشتر باشد می توانید شرایط بهتری در فروش ایجاد کنید و جذب مشتریان بیشتری داشته باشید.

“تجریه خرید و فروش عمده محصولات غذایی و کشاورزی را با پلتفرم آنلاین سندبادسل تجربه کن!!! “

عمده فروشی

ارائه خدمات برجسته

شرایط فروش عمده محصولات شما باید به نسبت سایر رقبا متفاوت باشد و این یعنی می بایست یک سری خدمات ارائه دهید که نسبت به خدمات سایر رقبا ویژه تر در نظر گرفته شود. در صنعت عمده فروشی می بایست به خریداران احترام گذاشته شود.

همدلی و درک رفتار با مشتریان اهمیت زیادی دارد و به طور کلی این رویکرد سبب می شود تا وفاداری مشتریان بیشتر شود و حجم خرید نیز بالاتر برود.

حال منظور از خدمات برجسته چیست؟ مثلاً می توانید سیستم حمل و نقل رایگان در نظر بگیرید! اگر بدانید هزینه پست و یا سیستم حمل و نقل رایگان چقدر برای مشتریان ارزشمند است حتماً این کار را انجام خواهید داد.

یا می توانید از خدمات دیگری مانند ردیابی سفارش استفاده کنید به این ترتیب گزارش لحظه به لحظه سفارش به مشتریان اعلام شود. مشتریان علاقه زیادی به احترام و شفاف بودن پروسه خرید دارند پس این کار را انجام دهید تا اثربخشی آن را به وضوح مشاهده نمایید.

 

“رایگان و بدون کارمزد، از یک کلیو تا یک کشتی از محصولات غذایی،آرایشی بهداشتی و صنایع دستی رو در سایت سندبادسل بفروش. کافیه فقط ثبت نام کنی!!!!  “

عمده فروشی

یکپارچه سازی سفارش و صدور صورتحساب

مشتریان علاقه ای به فضای گیج کننده ندارند پس سعی کنید عملیات سفارش و تحویل و صورت حساب را به شکل کاملاً یکپارچه در نظر بگیرید. یکپارچه سازی کمک زیادی به فروش عمده محصولات می کند سبب می شود که گردش مالی بیشتر شود. مثلاً فرایند مدیریت سفارش و حتی توزیع محصول می بایست به صورت اتوماتیک صورت بگیرد و نیاز به نیروی انسانی برای چک کردن این موارد نباشد.

از سوی دیگر پلتفرمی در نظر بگیرید که فرآیندهای پیچیده را ساده کند تا خدمات بیشتر و بهتری در اختیار مشتریان قرار بگیرد. مشتریان علاقه ای به دیدن فایل اکسل با اعداد عجیب و غریب ندارند پس بهتر است صورتحساب به صورتی در اختیار مشتریان قرار بگیرد که با یک بررسی ساده متوجه صورت حساب و گردش مالی شوند.

ساده سازی عملیات

تامین کنندگان باید بتوانند بهره وری و کارایی سیستم فروش عمده محصولات خود را گسترده تر نمایند این موضوع در سیستم b2b بسیار مهم است. چه خوب است که فرایند پرداخت ساده سازی شود و دلیوری به سرعت صورت بگیرد همینطور وضعیت انبار را یکپارچه سازی کنید و موقعیت پشتیبانی بهتری برای فروش عمده محصولات در نظر بگیرید به این ترتیب در سریع ترین زمان ممکن می توانید سودآوری خود را بیشتر کنید و میزان فروش عمده محصولات شما دو برابر خواهد شد.

از دیگر روش های ساده سازی عملیات خرید محصولات عمده به این صورت است که یک سری پیشنهادات به کاربران ارائه دهید. مثلاً اگر می خواهید کالاهای اضافی خریداری کنید می بایست بر اساس سفارش خریدار به او پیشنهاد دهید.

این روش به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می شود. مثلاً می توان از سیستمی استفاده کرد که سلیقه و نیاز مشتریان را بر اساس نوع خرید قبلی بررسی کنند در این راستا شرایطی فراهم می شود تا سیستم مورد نظر یک سری کالاهای اضافی را به مشتریان پیشنهاد دهد و اگر از تخفیف ویژه نیز در این راستا استفاده شود قطعاً فروش عمده محصولات دو برابر خواهد شد چون مشتریان اغلب از پیشنهادات خوب با قیمت مناسب پشتیبانی می کنند.

 

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!  “

عمده فروشی

اجرای کمپین های جذاب

یک روش جدید فروش عمده محصولات اجرای کمپین های جذاب است که این روزها در شبکه های مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفته و اثربخشی خوبی از خود نشان داده است. می توانید کمپین دیجیتال مارکتینگ راه اندازی کنید و از رنگ و طرح های جذاب و عناصر حرفه ای استفاده نمایید تا سبب جلب توجه مشتریان شما شود.

به این ترتیب توانسته اید بهترین روش فروش عمده محصولات را به کار بگیرید.

روش “اینباند” یکی از بهترین روشهایی است که در راستای فروش عمده محصولات در شرکت های بی تو بی مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش از کانال های تلگرام و شبکه های اجتماعی و ایمیل استفاده می شود و به طور کلی فروش به شکل حرفه ای دنبال می شود.

تخفیف یکبار مصرف برای مشتریان جدید

اگر به دنبال جدیدترین روش فروش عمده محصولات خود هستید پیشنهاد ما به شما اجرای طرح تخفیف یکبار مصرف است. در این روش برای مشتریان جدید یک بار تخفیف برای خرید اول در نظر می گیرید این رویکرد باعث می شود که مشتریان به جای خرید محدود به سراغ خرید های عمده بروند تا از طرح تخفیف مورد نظر استفاده نمایند.

دقت کنید که در این روش حمل و نقل رایگان و پشتیبانی و گارانتی نیز می تواند اثربخش باشد.

می توانید برای مشتریانی که برای بار اول از شما خرید می کنند یک گیفت رایگان به عنوان هدیه در نظر بگیرید. به این ترتیب شرایطی فراهم می شود تا مشتریان احساس خوبی نسبت به خرید از برند شما داشته باشند و این عمل نوعی احترام محسوب می شود.

این روش سبب می شود تا مشتریان شرکت شما را یک شرکت بزرگ تلقی کرده و اقدام به سفارش زیاد و عمده از محصولات شما داشته باشند.

پخش عمده کالا در دنیایی از خریدار عمده فقط فقط در سایت سندبادسل ممکنه “

عمده فروشی

پیشنهادات با تایم محدود

شما می توانید از کمپین های پروموشنال استفاده کنید و تایم آن را باز بگذارید اما این روش قدیمی شده و اثربخشی خوبی نخواهد داشت به این ترتیب چه خوب است بتوانید از کمپینی استفاده کنید که زمان محدودی دارد در این صورت خرید شما به بهترین نحو انجام می شود و زمان محدود برای خرید سبب ترغیب بیشتر خرید خواهد شد.

برای فروش عمده محصولات می توانید تایم محدود با تخفیف ویژه در نظر بگیرید به این ترتیب کسب و کار شما به عنوان یک کسب و کار وفادار شناخته می شود و مشتریان واقعی شما دو برابر می شوند.

از مشتریان بخواهید برای شما تبلیغ کنند!

می توانید برای مشتریانی که به عنوان معرف شما در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند طرح تشویق و تخفیف در نظر بگیرید به این ترتیب شرایطی فراهم می شود تا با کمترین هزینه بیشترین تبلیغات را به کسب و کار خود اختصاص دهید.

مشتریان برای اخذ تخفیف از شما، برند و محصولات شما را در صفحه اینستاگرام خود تبلیغ می کنند به این ترتیب تبلیغات به صورت شبکه ای صورت می گیرد.

کلام آخر

برای فروش عمده محصولات باید ایده های جدید داشت هرچه خلاقیت در فروش بیشتر باشد مشتری بیشتری وجود خواهد داشت. در خصوص فروش برخی از محصولات می بایست از طرح تخفیف ویژه استفاده کرد و برای برخی محصولات دیگر از طرح های پیشنهاد کالای اضافی بهره گرفت.

این روزها مردم به دنبال محصول با کیفیت، با قیمت مناسب هستند بنابراین چه خوب است سیاستی در نظر گرفته شود تا سطح فروش عمده محصولات بر اساس نیاز مشتریان و میزان رضایتشان ارزیابی شود.

در نهایت می توانید از کمپین های تبلیغاتی نیز استفاده کنید تا بازار هدف خود را گسترده تر نمایید خوشبختانه شرایطی فراهم شده است تا بسیاری از افراد بتوانند کاربران اولیه را تبدیل به مشتریان دائمی کنند کافیست در ابتدا سطح نیاز بازار شناخته شود و در نهایت کالاها بر اساس کیفیت قیمت گذاری و عرضه شوند.

“خرید و فروش عمده آجیل و خشکبار به راحتی چند کلیک ! سندبادسل بزرگترین پلتفرم آنلاین خرید و فروش عمده”

ممکن است دوست داشته باشید