فروش قارچ فله در تهران

خرید و فروش عمده قارچ

توسط

تاجران همیشه نسبت به تهیه قارچ با کیفیت نگران بودند و این که بتوانند به طور مستقیم از خریدار خرید کنند مسئله‌ای بود که به آن فکر می‌کردند، مخصوصا خرید ارزان محصول با کیفیت چیزی بود که باعث می‌شد کنار بکشند. قارچ گانودرما ، جنبه درمانی دارد و بسیاری از شرکت‌های تولیدی این قارچ را تولید می‌کنند و در سالن‌های مجهزی، کشت می‌شود.

در این مقاله در ابتدا انواع قارچ را خواهیم شناخت و بعد از آن به سراغ مراکز و فروشگاه‌های عرضه قارچ خواهیم رفت و در نهایت بهترین روش خرید و فروش عمده قارچ را به شما معرفی خواهیم کرد.

انواع قارچ

 1. قارچ قیفی

 این قارچ در کشور ایران هم رشد می‌‌کند و بیشتر در مناطق شمالی هم وجود دارد و بیشتر در زیر سایه درختان و مخصوصا درخت بلوط رشد می‌کند. خوش طعم بوده و می توان از آن در تهیه خوراکی و سوپ هم استفاده کرد.

 1. قارچ مورلز

بیشتر در آمریکا رشد می‌کند و رنگ آن کرمی تا سیاه رنگ بوده و هر چه تیره تر باشد خوش طعم تر است و از آن جایی که بافت لانه زنبوری دارد، تمیز کردن آن کمی سخت به نظر می‌رسد. در نواحی مرطوب هم خوب رشد می‌کند. البته چند نمونه از این قارچ هم سمی است.

 1. قارچ یال شیر

ظاهر و طعم آن نسبت به بقیه متفاوت است و به همین دلیل به راحتی شناخته می‌شود و حتی بنام جوجه تیغی هم شناخته می‌شود و به طعم غذاهای دریایی است و خواص درمانی و دارویی زیادی دارد و این نوع قارچ در تهیه انواع خوراکی‌ها و غذا کاربرد دارد.

 1. قارچ مرغ جنگلی

به سرعت زیر درختان بلوط هم رشد می‌کند و خوش طعم است و ظاهری خاص دارد و به همین دلیل می‌توان آن را شناخت.

 1. قارچ صدفی

یکی از شناخته شده ترین قارچ ها است و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و به سرعت تکثیر می‌شود، به رنگ سفید و خاکستری است و می‌توان خیلی راحت پرورش داد و نمونه پرورش یافته آن هم زیاد است.

خرید عمده قارچ از سایت سندبادسل با امکان مقایسه هزاران تامین کننده عمده قارچ  و ماشروم ارگانیک 

 

فروش قارچ فله در تهران

فروش قارچ فله در تهران

درشت بودن و نداشتن لکه مهم‌ترین عوامل برای انتخاب محصول است و از آن جایی که قارچ دکمه‌ای را می‌توان پرورش داد، به همین دلیل اکثر فروشندگان، براساس نظرات مشتریان خودشان، محصول را پرورش می‌دهند.

درشت بودن و رنگ سفید محصول، مهم‌ترین عواملی است که اکثر فروشندگان به آن توجه می‌کنند و در این راستا، اکثر کشت کنندگان و سالن داران قارچ فله هم به این عامل توجه کرده و سعی می‌کنند که رضایت خریداران را جلب کنند. درصد بزرگی از خریداران عمده قارچ فله در تهران زندگی می‌کنند و به همین خاطر تولیدکنندگان هم سعی می‌کنند که محصول عمده باکیفیتی را تولید و عرضه کنند. بسیاری از فروشندگان جهت فروش با ادارات و ارگان‌های دولتی قراردادهای بلندمدتی منعقد می‌کنند.

قیمت عمده قارچ ملارد

قیمت به قدری مهم است که باعث افزایش یا کاهش خریداران می‌شود، به همین دلیل اکثر فروشندگان قیمت را با احتیاط مشخص می‌کنند. قیمت عمده هر کیلو قارچ درجه یک 91500 تومان و درجه دو 100500 تومان و قیمت هر کیلو قارچ صدفی 122 هزار تومان است. برخی شرکت‌ها، حداقل سفارش را 10 کیلو مشخص کرده‌اند.

قیمت جهانی قارچ

در این سال قارچ در حدود 30 هزار تن بیشتر تولید شده و سال گذشته در حدود 152 هزار تن تولید شده که امسال به 180 هزار تن رسیده است.

قیمت هر کیلو قارچ ایرانی 5/2 دلار است و این محصول نسبت به سال گذشته، به کشورهای همسایه مانند عراق، امارات، کویت، قطر، آذربایجان و ترکمنستان با قیمت هر کیلوگرم 8/1 دلار صادر شده است. امسال چهار تن از قارچ به کشور فرانسه صادر شده و به دلیل مشکلاتی که در زمینه صادرات به عراق پیش آمد، اکثر محصول به بازار تهران سرازیر شده و باعث شده که قیمت قارچ در داخل کشور افت کند. در حال حاضر 30 هزار تن سالانه قارچ به کشورهای خارجی صادر می‌شود. رتبه ایران در تولید جهانی قارچ ششم است.

قیمت جهانی قارچ برای هر بسته 1تا 10 دلار است و اگرچه قارچ در همه طول سال کشت می‌شود ولی بیشتر در پاییز و زمستان بیشتر مصرف می‌شود. قارچ سفید رایج ترین قارچ ایتالیا است. این هزینه ها بین 80/1 تا 2 یورو در هر کیلو است. مردم قارچ صدفی را بیشتر دوست دارند ، قیمت آن بین 50/2 تا 3 یورو در هر کیلو است. قارچ‌های پیوپینو و صدفی نیز در رده‌های سوم و چهارم هستند و هر کیلو آن بین 4 تا 9 یورو است.

از ماه اوت تا اکتبر در ایالات مونتانا ، کالیفرنیا ، اورگان و واشنگتن قارچ را برداشت می‌کنند. قیمت متوسط قارچ آمریکا 94/3 دلار بود که در مقایسه با فصل قبل 40 سنت بیشتر شده است.

ویروس کرونا باعث شده تا مصرف قارچ کمتر شود. اکثر رستوران‌ها و فست فودها، قارچ را بیشتر مصرف می‌کنند و قیمت قارچ بعد از انتشار ویروس کرونا از 104 تا 105 هزار تومان به 6 تا 7 هزار تومان افت کرده است.

فروش قارچ فله در تهران

خرید عمده قارچ گانودرما

گانودرما قارچ قرمز رنگی و یک گیاه درمانی است. خاستگاه این قارچ کشور چین بوده و امروزه در اکثر کشورهای دنیا کشت می‌شود و مهم‌ترین کاربرد آن قوی ترکردن سیستم ایمنی بدن است. قیمت عمده قارچ گانودرما 320 هزار تومان است و در مدت 7 تا 10 روز کاری ارسال می‌شود.

شرکت‌های واردکننده/تولیدکننده قارچ گانودرما

 • شرکت فیدار قارچ رویان

این شرکت قارچ گانودرما را کشت و تولید می‌کند و به عنوان شرکت خلاق شناخته شده است و در سالن‌های بزرگی، این محصول کشت می‌شود.

 • شرکت ایران گانودرما

بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده است که محصولات مختلفی از قارچ گانودرما را تولید می‌کند. این شرکت از بهترین و با کیفیت ترین بذر وارداتی استفاده کرده و در بهترین زمان خود برداشت می‌شود. در پیشرفته‌ترین و مجهزترین سالن‌ها کشت می‌شود و شما می‌توانید بدون واسطه هم از این شرکت خرید کنید.

 • شرکت آلیش

زیرنظر متخصص قارچ شناسی از دانشگاه تربیت مدرس، قارچ تولید می‌شود. قارچ با کیفیت و ممتاز را تولید می‌کند.

 • شرکت ماشروم ایران

شرکت توسعه اسپاون تحت عنوان ماشروم ایران یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه کشت و پرورش قارچ است. هم اکنون این شرکت بر روی تولید و فروش قارچ خشک شده و کمپوست مایه‌زنی شده قارچ گانودرما متمرکز است.

 • شرکت دکتر بیز

یک شرکت بین المللی است که با پیشرفته ترین دستگاه‌ها قارچ‌های خوراکی را کشت و تولید می‌کند و در زمینه سلامت خانواده گام‌های بلندی برداشته است.

 • مرکز رشد واحدهای فناوری فسا

بزرگ‌ترین مجتمعی است که در جنوب کشور فعالیت می کند. در این مرکز هم در سالن‌های مجهزی ، انواع قارچ‌های خوراکی کشت و تولید می‌شود.

 • کارخانه کشت قارچ ملارد

کی از مجهزترین مراکز کشت قارچ است که بخش عمده بازار قارچ را در اختیار دارد و رسالت آن تهیه و عرضه قارچ با کیفیت است و برآوردن رضایت مصرف کننده مهم‌ترین هدف این شرکت تولیدی است و سالن‌های مجهزی دارد و گواهینامه استاندارد ایران را هم کسب کرده و می‌توان گفت که قارچ ملارد یکی از بهترین انواع قارچ است که در ایران کشت می‌شود.

خرید عمده قارچ دکمه‌ای

قارچ دکمه‌ای 5 کیلوگرمی یکی از بهترین محصولات قارچ است که در سه نوع کیفیت ممتاز، درجه یک و درجه دو تهیه شده و به فروش می‌رسد. البته کیفیت و سلامت هر سه نوع قابل قبول بوده و مشتریان می‌توانند آن‌ها را خریداری کرده و مصرف کنند.

 • قیمت خرید عمده قارچ دکمه‌ای درجه یک: 90600 تومان
 • قیمت خرید عمده قارچ دکمه‌ای درجه دو و سه: 80400تومان
 • قیمت خرید قارچ صدفی: 90800 تومان
 • قیمت خرید یک کیلوگرم قارچ فله: 70700 تومان

 تاجران می‌توانند در سایت‌های خرید و فروش قارچ دکمه‌ای ثبت نام کنند و بعد از تکمیل فیلدها، محصول خود را با مبلغی که به آن‌ها اس ام اس یا ایمیل می‌شود دریافت کنند.

بهترین روش خرید و فروش عمده قارچ

خرید و فروش آنلاین بهترین روشی است که می‌توانیم به شما توصیه کنیم و می‌توانید اینجا رو کلیک کرده و محصولات مورد علاقه خودتان را خریداری کنید. 

نتیجه گیری

قارچ یکی از مهم‌ترین خوراکی‌هایی است که علاوه بر این که در رستوران‌ها و فست فود‌ها استفاده می‌شود، مردم نیز در برخی اوقات آن را می ‌خورند. قارچ‌‌ها در انواع و اقسام متفاوتی وجود دارند و شرکت‌های که در این مقاله از آن‎‌ها نام بردیم در کشت قارچ معروف هستند و این محصول را به قیمت عمده می‌فروشند. قیمت عمده قارچ از فله تا بسته بندی متفاوت بوده و در برخی سایت‌ها بعد از تکمیل فیلدها، قیمت به شماره تلفن شما اس ام اس می‌شود.

ممکن است دوست داشته باشید