خريد عمده نوشابه

خرید و فروش عمده نوشیدنی

توسط

نوشیدنی علاوه بر کارکرد اصلی آن در رفع عطش ، در فرهنگ انسانی نقش مهمی دارند. انواع نوشیدنی ها شامل آب آشامیدنی ، شیر ، قهوه ، چای ، شکلات داغ ، آب میوه بوده و به همین دلیل عمده‌فروشان با توجه به این نیاز، از شرکت‌های تولیدی نوشیدنی‌ها را خریداری کرده و بین خرده‌فروشان توزیع می‌کنند.

در این مقاله پس از بررسی انواع نوشیدنی، به سراغ عمده‌فروشان نوشیدنی خواهیم رفت و در نهایت با بررسی بهترین روش خرید و فروش نوشیدنی، مقاله را به پایان خواهیم رساند.

خرید عمده نوشابه

انواع نوشیدنی

انواع نوشیدنی سرد و گرم در بازار موجود است و می‌توان به انواع نوشابه‌های گازدار و دوغ، آب‌میوه، آب‌معدنی، ماءالشعیر، نوشابه‌های انرژی زا، آب گازدار میوه‌ای اشاره کرد.

  • نوشابه‌های گازدار

اگرچه برای سلامتی مضر است، ولی موقع ناهار یا شام مردم از این نوشابه‌ها زیاد استفاده می‌کنند. براساس تحقیقات مشخص شده که نوشابه‌های سفید، و کوکا و کانادا درای برای بدن مضر هستند.

مصرف نوشابه‌های گازدار در ایران دو برابر مصرف جهانی است و مردم علی رغم توصیه‌های پزشکان، موقع ناهار یا شام آن‌ها را مصرف می‌کنند. عموم مردم از نوشابه‌های گازدار استفاده نمی‌کنند و به همین دلیل فقط قشر خاصی از مردم، از آن‌ها استفاده می‌کنند.

  • دوغ

نسبت به مورد قبلی سالم‌تر است و مواد افزودنی مانند نعناع، می‌تواند به آن اضافه شود. البته برخی دوغ‌ها گازدار بوده و مانند نوشابه برای بدن مضر هستند.

از آن جایی که مضرات نوشابه برای همه شناخته شده ، مردم به این نوشیدنی زیاد توجه می‌کنند و بخاطر این که از ماست درست شده برای سلامتی بدن مفید بوده و البته نسبت فروش آن در مقایسه با نوشابه‌های الکلی کمتر است.

  • آب‌میوه

امروزه به دلیل گازدار بودن دو مورد قبلی خیلی محبوب شده و مردم دوست دارند که از آب میوه استفاده کنند و حتی آب میوه‌های خانگی طرفداران خود را دارند و هر روزه هم بیشتر می‌شوند. گاهی اوقات بیماران بیمارستانی نیز از این نوشیدنی استفاده می‌کنند.

  • آب معدنی

در برخی شهرها که آب شهری چندان تصفیه شده نیست، فروش خوبی دارد و از آن جایی که مواد معدنی دارد، این نوع نوشیدنی برای سلامتی بدن مفید است، امروزه اکثر مردم از آب معدنی استفاده می‌کنند.

  • ماءالشعیر

مردم برای تنوع هم شده از این نوشیدنی استفاده می‌کنند و البته برای سلامتی بدن هم لازم است. دلستر‌های بدون طعم دهنده و شیرینی نسبت به نوشابه‌های گازدار مفید بوده و بهتر است که هنگام ناهار یا شام از این نوشابه استفاده کنیم.

  • نوشابه انرژی زا

بیشتر میان ورزشکاران متداول بوده و برای تامین مصرف انرژی بدن مصرف می‌شود و این نوع نوشابه‌ها موجب سرحالی و انرژی بدن می‌شود.

نوجوانان و جوانان دومین گروه جامعه هدف برای این نوع نوشیدنی هستند و مصرف این نوع نوشابه هم در بین این قشر از مردم بالا است.

  • آب گازدار میوه‌ای

محصول جدید بوده ولی برخی افراد ترجیح می‌دهند که بجای آب‌میوه از این نوشیدنی استفاده کنند، کاملا سالم بوده و مشکلات نوشابه‌های گازدار را ندارند. این محصول در طعم‌های مختلف میوه مانند لیمو، پرتقال و انگور تولید می‌شود.

خرید عمده نوشابه

پخش عمده نوشیدنی تهران

شرکت‌های مختلفی در سطح شهر تهران نوشیدنی را پخش و توزیع می‌کنند و هر شرکت، منطقه به خصوصی از تهران را پوشش می‌دهد.

  1. شرکت پخش هفت روز

آب میوه,مالشعیر, نوشابه انرژی زا, آب انگور گازدار, آب معدنی ,دوغ, مایه شربت, نوشابه را بین رستوران‌ها و فست فودها، سوپرمارکت‌ها توزیع می‌کند.

در سال 1382 تاسیس شده و بیش از 700 قلم کالا را در سطح شهر تهران توزیع می‌کند و البته به غیر از نوشابه و نوشیدنی، سایر اقلام غذایی را نیز توزیع و پخش می‌کند.

  1. شرکت پخش مولوی

از نوشیدنی‌ها می‌توان به آب میوه,مالشعیر,نوشابه انرژی زا,آب انگور گازدار,آب معدنی,دوغ,مایه شربت,نوشابه اشاره کرد و خطوط تولید مواد غذایی در این شرکت موجود است و تولیدات مواد غذایی خود را بین سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌ها، رستوران و فست فود توزیع می‌کند، بیش از یک دهه است که در زمینه مواد غذایی فعالیت می‌کند و تخصص و تجربه لازم را دارد.

  1. شرکت صدرا

این شرکت در زمینه توزیع مواد غذایی بیش از 17 سال سابقه دارد و رزومه تخصصی دارد که نشان‌دهنده تخصص و تجربه آن است.

خرید عمده نوشابه

فروش عمده نوشیدنی خارجی

نوشابه‌های خارجی طرفداران و مشتریان خاص خود را دارند و در برخی اوقات مشاهده شده که حتی مشتریان نوشابه‌های خارجی در مقایسه با ایرانی بیشتر است و برخی شرکت‌‍‌ها حتی به تمام نقاط کشور، نوشابه‌های خارجی را ارسال می‌کنند ولی مانند گذشته در طعم‌های مختلف وارد نمی‌‎شود و واردات این محصول با مشکلاتی همراه است.

نوشابه‌های خارجی همان نوشابه‌های انرژی زا هستند و باعث می‌شوند که شاداب و بانشاط باشیم. بسیاری از عمده‌فروشان در شبکه‌های اجتماعی، نسبت به خرید و فروش نوشیدنی خارجی آمادگی خود را اعلام می‌کنند. نوشیدنی خارجی همان hype بوده که نوجوانان و جوانان، جامعه هدف این محصول هستند.

خرید عمده نوشابه

رستوران‌، فست‌فود، سوپرمارکت، فروشگاه‌های مواد‌غذایی می‌توانند نوشابه مورد نیاز خود را از عمده‌فروشان تهیه کنند. در حال حاضر هم اکثر عمده‌فروشان، فروشگاه‌ آنلاین خود را راه‌اندازی کرده اند و خرده‌فروشان می‌توانند از وب سایت سفارشات خود را ثبت کنند.

خرده‌فروشان هنگام خرید به قیمت آن توجه می‌کنند و هر چقدر که قیمت پایین باشد به همان اندازه، نوشابه بیشتری را سفارش می‌دهند.

نوشابه انرژی زا یکی از اقلامی است که به صورت عمده خرید و فروش می‌شود. هرچقدر که قیمت محصول پایین باشد به همان اندازه خریدار، تعداد بیشتری از محصول را خریداری خواهد کرد.

بهترین روش خرید و فروش عمده نوشابه

خرید و فروش آنلاین بهترین روشی است که می‌توانیم به شما توصیه کنیم و می‌توانید اینجا رو کلیک کرده و محصولات مورد علاقه خودتان را خریداری کنید.

نتیجه‌گیری

ما به قدری به خوردن نوشابه عادت کرده‌ایم که اگر روزی سر سفره نباشد، احساس می‌کنیم که چیزی در سفره کم است. انواع و اقسام نوشابه از نوشابه‌های الکلی تا آب میوه، آب معدنی تولید شده و مردم می‌توانند در غذای خود، نوشابه را هم خورده و لذت ببرند.

شرکت‌هایی که در این مقاله از آن‌ها نام بردیم، در تولید و توزیع نوشابه، تخصص و تجربه لازم را دارند. در مورد قیمت عمد خرید همین بس که خریدار محصولات ارزان را بیشتر می‌خرند.

جامعه هدف این محصول متنوع بوده و هرکسی می‌تواند نوشابه را عمده خریداری کند، ولی انواع رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها، این محصول را عمده می‌خرند.

 

 

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!  “

ممکن است دوست داشته باشید