کارآفرین های برتر ایرانی

کارآفرین های برتر ایرانی در سال 2021

توسط

کارآفرین‌های برتر ایرانی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا سیستم‌هایی راه‌اندازی نمایند که مردم نیاز به خروج از منزل برای انجام کارهای روزمره خود نداشته باشند.

خوشبختانه شرایط خوبی فراهم‌شده و بسیاری از کارآفرینان های برتر ایرانی در این زمینه موفق ظاهرشده‌اند و سطح رضایت از اپلیکیشن های موجود بیش از ۸۰ درصد اعلام‌شده است.

آیا کارآفرین های برتر ایرانی را می شناسید؟  کارآفرین به فردی گفته می‌شود که ایده و طرح ذهنی خود را اجرا می کند و همه تلاش خود را به کار می گیرد، تا افراد زیادی را وارد کار کند و مسئولیت شکست و موفقیت طرح خود را برعهده می‌گیرد، تا یک تجارت را گسترش دهد.

کارآفرین های برتر ایرانی در یک نگاه

حال می خواهیم کارآفرین های برتر ایرانی را معرفی کنیم تا بدانیم که آنها چطور توانستند ایده خود را به مرحله رشد برسانند.

کارآفرین های برتر ایرانی

  • برادران محمدی دیجی کالا

سعید و حمید محمدی برادران دوقلویی هستند که فروشگاه اینترنتی دیجی کالا را افتتاح کرده اند و به عنوان کارآفرین های برتر ایرانی شناخته شده اند.

دیجی کالا نامی آشنا برای همه است. این فروشگاه اینترنتی در سال ۱۳۸۵ افتتاح شد و به‌طورکلی یکی از مهم‌ترین کسب‌وکار دیجیتال را به خود اختصاص داد.

آغاز کار فروشگاه با سرمایه ۱۰ میلیون تومان بود و تنها ۵ کارمند داشت. این مجموعه یک حسابدار و یک مسئول خرید داشت.

امروزه دیجی کالا به‌عنوان بزرگ‌ترین و معتبرترین فروشگاه ایرانی معرفی‌شده و در بین بسیاری از کاربران محبوبیت زیادی دارد. حمید و سعید محمدی زمانی که ایده اجرای فروشگاه اینترنتی دیجی کالا را در ذهنشان مرور می‌کردند به چنین رشد و موفقیتی امیدوار بودند.

کارآفرین های برتر ایرانی

“در پلتفرم عمده فروشی آنلاین سندباسل از یک کیلو تا یک کشتی را به راحتی بفروش!!!”

  • نازنین دانشور مدیرعامل شرکت تخفیفان

نازنین دانشور از دیگر کارآفرین های برتر ایرانی شناخته می‌شود. او یک بانوی موفق ایرانی است که بنیانگذار شرکت تخفیفان است.

او در سی و دومین نشست کنفدراسیون اتاق های بازرگانی به عنوان یکی از جوان ترین کارآفرینان انتخاب شد.

سایت تخفیفان که مشهور به معتبرترین سایت خرید و فروش های گروهی با تخفیف مشخص است، ایده نازنین دانشور بود، که توانست برای بسیاری از کاربران ارزشمند باشد.

در این سایت خدمات رستوران، هتل‌ها، شهربازی‌ها و بسیاری از مراکز دیگر با تخفیف ارائه می‌شوند.

کارآفرین های برتر ایرانی

  • محمدرضا فرحی بنیانگذار و بیمه بازار

بیمه‌ بازار یکی از سامانه های ارزشمند در راستای مقایسه و خرید آنلاین بیمه های مختلف بوده و از سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است.

محمدرضا فرحی به‌عنوان یکی از کارآفرین‌های برتر ایرانی، بنیان‌گذار این سامانه بوده است.

او با ایده مقایسه و خرید آنلاین بیمه‌های شخص، ثالث بدنه و آتش‌سوزی توانسته کاربران زیادی برای اپلیکیشن خود جذب نماید.

این سامانه به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند بیمه موردنظر خود را درزمانی کوتاه خریداری کنند و به‌طورکلی شرایط خرید بیمه و مقایسه انواع بیمه‌ها را بسیار آسان کرده است البته محمدصادق منتظری و محسن فدایی نیز در این مسیر به محمدرضا فرحی کمک کرده‌اند.

کارآفرین های برتر ایرانی

  • مجید حسینی نژاد بنیانگذار علی بابا

در لیست کارآفرین های برتر ایرانی به نام حسینی نژاد به عنوان بنیانگذار علی بابا برخورد کردیم.

او فردی بود که پلتفرمی را طراحی و اجرا کرد که شما می‌توانید به‌واسطه آن به‌سادگی بلیت سفر خود را خریداری کنید.

در این پلتفرم بلیت سفر هوایی و همین‌طور زمینی در اختیار شما قرار می‌گیرد. طراحی این اپلیکیشن به‌صورتی است که شما به‌سادگی می‌توانید تاریخ سفر و همین‌طور نوع سفر خود را انتخاب کنید.

ارزان‌ترین بلیط ها به شما نمایش داده می‌شود و حتی شرایطی فراهم است که بتوانید رزرو آنلاین هتل برای خارج از کشور داشته باشید. امروز سایت علی‌بابا یکی از بزرگ‌ترین سایت‌هایی است که درزمینهٔ خرید بلیط هواپیما، اتوبوس، قطار و رزرو هتل فعالیت کرده و بهترین پیشنهادهای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

بلیط های هوایی لحظه آخری و همین‌طور طرح ویژه فروش بلیت‌ها نیز در این سایت به کاربران نمایش داده می‌شود. سایت علی‌بابا بسیار موردتوجه قرارگرفته است.

کارآفرین های برتر ایرانی

  • صادقیان موسس نت برگ

سایت هایی که پیشنهاد تخفیف به کاربران می دهند معمولا با استقبال زیادی روبرو هستند. سایت نت برگ نیز در این لیست قرار گرفته است. علیرضا صادقیان یکی از کارآفرین های برتر ایرانی بوده که مهندسی صنایع خود را از دانشگاه علم و صنعت کسب کرده است.

او در رشته mba در دانشگاه کلمبیا آمریکا در مقطع کارشناسی ارشد نیز تحصیل کرده و به طور کلی توانسته سایتی را طراحی نماید که پیشنهادات متنوع و تخفیفات شگفت انگیز برای مکان های تفریحی در اختیار کاربران قرار می دهد.

خدمات نت برگ هم به صورت وبسایت و هم اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و در این اپلیکیشن، تخفیفات برای مکان های تفریحی مانند شهربازی ها، رستوران ها، مراکز درمانی و بهداشتی بین ۴۰ تا ۹۹ درصد ارزیابی شده است. به طور کلی این سایت در حوزه خرید و تخفیف گروهی فعالیت بی‌نظیری در ایران دارد.

کارآفرین های برتر ایرانی

  • رضا اربابیان موسس شیپور

اپلیکیشن شیپور به عنوان نیازمندی های آنلاین در ایران افتتاح شد و شاید کسی فکرش را نمی‌کرد که تا این حد به شهرت برسد. رضا اربابیان موسس و بنیانگذار سایت شیپور بوده و یکی از کارآفرین های برتر ایرانی شناخته شده است.

در این وب‌سایت شما می‌توانید آگهی موردنظر خود را ثبت کنید و از سایر آگهی‌ها نیز بازدید نمایید خوشبختانه دسته‌بندی که در سایت شیپور صورت گرفته سبب شده تا کاربران احساس راحتی با این سایت داشته باشند و به‌طورکلی به‌عنوان رقیب سرسخت سایت دیوار فعالیت می‌کند.

هرچند که این اپلیکیشن به تقلید از نمونه خارجی ebay راه‌اندازی شده است اما امروزه به‌عنوان یکی از بهترین ابزارهای نیازمندی‌ها در ایران مشغول به فعالیت است و مورد تأیید قرارگرفته است.

کارآفرین های برتر ایرانی

  • حامد ولی پوری مدیرعامل بیمیتو

ولی پوری از دیگر کارآفرین‌های برتر ایرانی شناخته‌شده است که به‌واسطه یکی از دوستان خود سایت بیمیتو را طراحی و اجرا کرده است.

این سایت در حوزه بیمه فعالیت کرده و از دسته سامانه‌های خرید و مقایسه بیمه شناخته‌شده است.

در این سایت امکان مقایسه بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و همین‌طور موتورسیکلت و سایر بیمه‌ها اعم از آتش‌سوزی، زلزله، بیمه عمر به‌صورت کاملاً آنلاین وجود دارد.

کاربری سایت بیمیتو بسیار آسان بوده و کاربران زیادی را جذب کرده است. در این سایت تخفیفات ویژه در خصوص بیمه‌های مختلف در اختیار کاربران قرار می‌گیرد اجرای کاملاً ایده عالی دارد.

کارآفرین های برتر ایرانی

  • مهدی جعفری مدیر عامل شیکسون

سایت شیکسون یکی از سایت‌های بسیار پرطرفدار در حوزه مد و پوشاک بوده و موردتوجه بانوان خوش‌سلیقه ایرانی قرارگرفته است.

مهدی جعفری یکی از کارآفرین‌های برتر ایرانی است که مدیرعامل این سایت بوده و به‌عنوان یکی از بهترین استارتاپ های ایران شناخته‌شده است.

در این سایت امکان خرید آنلاین انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچه‌گانه، عطر، اودکلن، اکسسوری برای کاربران فراهم‌شده است.

رویکرد خرید آنلاین در این سایت متفاوت بوده و شرایط مقایسه یک محصول مشابه در فروشگاه‌های مختلف از نظر قیمت وجود دارد به این ترتیب کاربران می‌توانند به سادگی مقایسه‌های لازم را انجام دهند.

پخش عمده کالا در دنیایی از خریدار عمده فقط فقط در سایت سندبادسل ممکنه “

معرفی کارآفرین های برتر ایرانی که شاید فراموش شده اند!

مهدی نایبی بنیانگذار الوپیک و یکی از کارآفرین‌های برتر ایرانی شناخته‌شده است در راستای سرویس حمل‌ونقل آنلاین فعالیت می‌کند. خدمات این اپلیکیشن شامل وانت‌بار سبک، وانت‌بار سنگین، تاکسی موتوری، سواری و پیک موتوری است که خوشبختانه در کلان‌شهرها موردتوجه قرارگرفته است.

نصب اپلیکیشن الوپیک بسیار آسان بوده و استفاده از همه سرویس‌های آن به‌سادگی صورت می‌گیرد امروز اپلیکیشن الوپیک عضو اتحادیه کشوری کسب‌وکار مجازی نیز قرارگرفته است.

حامد تاج الدین مدیر عامل وب سایت آچاره است. آچاره یک وبسایت است که در زمینه امور خدماتی فعالیت می‌کند و برای نظافت منزل و محل کار و همینطور خدمات نصب و تعمیر لوازم منزل فعالیت کرده و به طور کلی خدمات بی نظیر ارائه می‌دهد.

در واقع این سایت به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند با انواع خدمات متخصصان حرفه‌ای همراه شوند و از آنها استفاده نمایند سرویس به طور کلی شرایط اجرایی بی‌نظیری دارد و همین طور سبب می‌شود تا کاربران بتوانند مقایسه جالبی در خصوص قیمت خدمات داشته باشند.

کلام آخر

کارآفرین‌های برتر ایرانی در سال 2021 بیشتر تلاش خود را کرده‌اند تا بتوانند رویکردی اجرا کنند تا مردم در دوره شروع کرونا نیازی به خروج از منزل داشته باشند و بسیاری از خدمات به‌صورت آنلاین در اختیار آنها قرار بگیرد. خوشبختانه این موضوع تا حد زیادی اثربخش بوده و به نتیجه رسیده است. امید است که شرایطی فراهم شود تا همه خدمات موردنیاز کاربران تنها با چند کلیک ساده در اختیارشان قرار بگیرد.

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!  “

ممکن است دوست داشته باشید