راه اندازی گلخانه

راه اندازی گلخانه

توسط

شاید سوال بسیاری از تازه واردان به صنعت کشاورزی این باشید که چرا امروزه راه اندازی گلخانه انقدر حائز اهمیت است؟ کمبود منابع طبیعی به ویژه آب برای کشاورزی و همچنین لزوم تامین مواد غذایی برای جمعیت رو به رشد جهان، موجب شده که استفاده بهینه از منابع طبیعی در الویت نخست قرار گیرد. کمبود منابع طبیعی، ناهمگنی شرایط محیطی و ماهیت تولید که ناهماهنگی میان عرضه و تقاضا را به وجود آورده، ذهن بشر را به این سمت سوق داده که راه حل های سودمندی را برای تولید ارائه دهد و اینگونه بود که مقوله راه اندازی گلخانه مطرح گردید.

آیا می دانستید یکی از راه های رسیدن به درآمدزایی مطلوب در صنعت کشاورزی کاشت نهال های پرسود است. (کلیک کنید) مدت مطالعه: ۹ دقیقه

چرا راه اندازی گلخانه ؟ 

از مهم ترین دلایل راه اندازی گلخانه را می توان افزایش تعداد برداشت ها در سال، افزایش برداشت محصول نسبت به سطح زیر کشت، تعیین زمان بهره برداری محصول و کاهش تعداد کارگران نام برد. بازار محصولات کشاورزی از آن دست بازارهایی است که نه تنها رونق خود را از دست نمی دهد بلکه به واسطه افزایش جمعیت و اقبال عمومی همیشه در حال رشد و توسعه است.

سندبادسِل، پلتفرمی مطمئن برای خرید و فروش محصولات

هر چه میگذرد مسئله بحران آب، کاهش نزولات جوی و به تبع آن کاهش ذخایر آبی و سفره های آب زیرزمینی به مسئله ای جدی تر تبدیل می شود و همین امر صنعت کشاورزی را با چالش ها و خطرات جدی روبرو کرده است. 

“تجریه خرید و فروش عمده محصولات غذایی و کشاورزی را با پلتفرم آنلاین سندبادسل تجربه کن!!! “

در شرایط موجود پاسخ به تقاضای داخلی در الویت قرار دارد اما فرآیند تولید خود هزینه هایی اولیه ی را می طلبد که در شرایط موجود اقتصادی با نوسانهایی روبرو است. از اینرو برای ایجاد یک ثبات و بهره وری نسبی در تولید و همچنین پاسخگویی به نیازهای داخلی، می بایست دست به دامان علم مدرن کشاورزی شد و در این حوزه راه کشورهای صنعتی پیشرفته را پی گرفت و یکی از بهترین این راه ها، راه اندازی گلخانه است.

معرفی یک آموزش خوب

سازمان علمی و آموزشی فرادرس ، یک آموزش مفید تحت عنوان مدیریت گلخانه را برای علاقه مندان صنعت کشاورزی فراهم نموده که سندبادسِل شما را به پیگیری این آموزش دعوت می نماید.

“رایگان و بدون کارمزد، از یک کلیو تا یک کشتی از محصولات غذایی،آرایشی بهداشتی و صنایع دستی رو در سایت سندبادسل بفروش. کافیه فقط ثبت نام کنی!!!!  “

ممکن است دوست داشته باشید