سندبادسِل را انتخاب کن

سندبادسل را انتخاب کن

توسط

سندبادسل را انتخاب کن” اما چرا؟!

آیا در یافتن تولیدکنندگان و خریداران عمده محصولات کشاورزی و مواد غذایی با دشواری مواجه شده‌اید؟ برای شما هم جستجو بین انبوهی از اطلاعات موجود در کانال‌ها و ابر گروه‌های تخصصی تلگرامی کار دشواری است؟ همیشه در ذهن خود به دنبال راهکاری جهت سهولت یافتن و برقراری ارتباط با تولیدکننده و خریدار واقعی بوده اید؟

اگر پاسخ شما به این سؤالات مثبت است، پس در این نوشته کوتاه با سندبادسل همراه شوید.

نه به تلگرام

 بی شک همه شما تولیدکنندگان خریداران عمده محصولات کشاورزی و مواد غذایی، در کانال‌ها و ابر گروه‌های تلگرامی بسیاری عضو هستید و هر روز با تعداد بی‌شماری محتوای ارسالی از سوی دیگر همکاران خود  مواجه می شوید. درست است که تلگرام به عنوان یک ابزار ارتباطی مدرن انجام بسیاری از امور را برای صاحبان کسب و کار آسان نموده اما این پلتفرم بیشتر با هدف اطلاع رسانی و ارتباط با سایر افراد طراحی و راه اندازی شده و در کاربردهای حرفه ای نقاط قوت و ضعف بسیاری دارد.

بیشتر بخوانید: فروش مستقیم محصولات کشاورزی؛ چرا و چگونه؟ 

 یکی از شاخص ترین نقاط ضعف تلگرام، که حتما شما نیز همچون ما با آن دست به گریبان شده اید، عدم امکان جستجوی آسان مطالب با اعمال فیلترهای لازم جهت رسیدن به نتیجه مطلوب است. اگر به دنبال یافتن یک محصول، با یک کیفیت خاص در بین پست های ارسال شده در ابرگروه های تلگرامی باشید، قطعا دچار سردرگمی خواهید شد و شاید نیاز باشد کلیدواژه های مختلفی را برای رسیدن به نتیجه دلخواه امتحان کنید که این امر قطعا روندی خسته کننده و زمانبر خواهد بود. 

سندبادسِل، پلتفرمی مطمئن برای خرید و فروش محصولات

چرا سندبادسِل ؟ 

سندبادسِل با شناختی که حاصلِ سالها فعالیت در بازار عمده ی ایران است و همچنین آگاهی از مشکلات موجود در کانال ها و ابرگروه های تلگرامی، بر آن شد تا با ایجاد بستری مناسب،  ارتباط مستقیم و موثر میان تولیدکنندگان و خریداران عمده را برقرار و تسهیل نماید.

شما تولیدکننده گرامی،

 با عضویت در سایت سندبادسِل می توانید به راحتی تمامی محصولات خود را با جزئیات دقیق در سایت ثبت نمایید. شما با این اقدام هوشمندانه، اولین و مهم ترین گام را برای معرفی محصولات خود برداشته و  به تبع آن کسب و کار خود را پر رونق تر از قبل خواهید کرد. سندبادسِل برای رونق کسب و کارِ شما تولیدکننده ی پرتلاش،  این خدمات را ارائه می دهد:

  1. عضویت رایگان
  2. ارتباط مستقیم با طیف گسترده ای از مشتریان از سراسر ایران
  3. آشنایی بیشتر با رقبای فعال در بازار
  4. سهولت نمایش کیفیت محصولات
  5. آموزش موضوعات مختلف در حوزه کسب و کار در بخش ” مجله کسب و کار”

 

و شما خریدار گرامی،

با عضویت در سایت سندبادسِل خواهید توانست در زمانی کوتاه و با یک جستجوی ساده و سریع به لیست کاملی از محصولات مورد نیاز خود دست یافته و از این طریق به آسانی با تولیدکنندگان مدنظر خود ارتباط برقرار نمایید. با روزیتو میتوانید سرعت رسیدن به نتیجه دلخواه و به تبع آن موفقیت کسب و کارتان را دو چندان نمایید. ما در مسیر موفقیت شما خریدار گرامی، این خدمات را به شما ارائه خواهیم داد:

  1. عضویت رایگان
  2. امکان مقایسه قیمت های عمده و خرید به صرفه ترین محصول
  3. خرید دست اول از تولیدکننده
  4. صرف زمان و انرژی کمتر برای انجام خرید
  5. آموزش موضوعات مختلف در حوزه کسب و کار در ” مجله کسب و کار”

 

برای موفقیت در این دریای وسیع تجارت، “ سندبادسِل را انتخاب کن”

ممکن است دوست داشته باشید