https://www.blog.sandbadcell.com/guide-shopping-womens-clothing/

همه چیز درباره شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها

توسط

چشم ها هرگز دروغ نمی گویند

این عبارت شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها ممکن است خیلی از ما در بسیاری مواقع شنیده باشیم ممکن است توجه خاصی به آن نکرده باشیم. حتی ممکن است هیچ اعتقادی به آن نداشته باشیم. حقیقت امر این است که این موضوع نه تنها صحیح است بلکه از لحاظ علمی نیز به اثبات رسیده است.

علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها می گوید که چشم ها پنجره ای به سوی روح انسان می باشند. زیرا ممکن است انسان قادر باشد از طریق  تغییر حالات مختلف چهره و یا به وسیله واژه های گوناگون ذهن افراد را  از واقعیت منحرف نمایند اما هرگز و تحت هیچ شرایطی نمی توانند جلوی صداقت و راستگویی چشم های خود را بگیرند. چشم ها افکار را به تصویر کشیده و عمیق ترین و کم رنگ ترین احساسات را منعکس خواهند کرد.

خستگی، هیجان، دوست داشتن، علاقه، از جمله احساساتی هستند که از طریق چشم ها قابل درک می باشند.

سندبادسل، بازاربزرگ عمده فروشی کالا با تنوعی بالا از محصولات به قیمت عمده، مرجع خرید تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی و مرجع محصولات عمده ایرانی”

شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها چه می گوید؟

علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها چنین می گوید که چشم ها یکی از قوی ترین و شگفت انگیز ترین ابزار برای برقراری ارتباط میان افراد است. دلایل زیادی برای اثبات این امر وجود دارد که لزوم یادگیری این علم را به روشنی بیان خواهند کرد. چشم ها بدون این که خودمان بدانیم نوازش می کنند و درک می کنند غمگین می شوند و شاد می شود از این رو در بسیاری مواقع افراد بدون بر زبان آوردن حتی یک واژه می توانند تمامی احساسات و عواطف خود را تنها با یک نگاه ساده به طرف مقابل خود انتقال دهند.

https://www.blog.sandbadcell.com/guide-shopping-womens-clothing/

 علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها و حالت های مختلف در آن ها

روانشناسان صاحب نظر در علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها حالت های مختلفی را برای چشم ها بیان می کنند که هرکدام نشان دهنده حالت و احساسات خاصی در افراد می باشند. که در این مطلب به بیان برخی از این حالات خواهیم پرداخت:

نگاه کردن روبه رو به طور مستقیم؛ نگاه کردن مستقیم حین صحبت با طرف مقابل نشانه ی مثبتی است اما اگر فرد چشم هایش را تکان ندهد نشانه ی خوبی نخواهد بود زیرا او تنها فرد را نگاه می کند و به حرف ها و مطالب ذکر شده از طرف او هیچ توجهی نمی کند. نباید این نکته را فراموش کرد که فرد دروغگو که در حال دروغ گفتن است معمولا سعی خواهد کرد تا  حالات چشم خود را کنترل نماید بنابراین مستقیم به چشم های طرف مقابلش نگاه کرده تا رازش از طریق حالت چشم هایش فاش نشود.

نگاه کردن به بالا و سمت چپ؛ در علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها این حالت را نشان دهنده تفکر و به فکر فرو رفتن افراد معرفی کرده اند. حال اگر نگاه فرد به طرف چپ متمایل باشد ممکن است پردازش اطلاعات را انجام داده و احساسی متفاوت را در دهن خود مرور نماید. اگر با فردی که در چنین حالتی است صحبت نمایید نباید آن را به پای دروغ گویی او بگذارید بلکه ایجاد چنین حالاتی در افراد معمولا نشانه ی مثبتی خواهد بود.

“رایگان و بدون کارمزد، از یک کلیو تا یک کشتی از محصولات غذایی،آرایشی بهداشتی و صنایع دستی رو در سایت سندبادسل بفروش. کافیه فقط ثبت نام کنی!!!!  “

نگاه کردن به بالا و سمت راست؛ افرادی که چشم هایشان در چنین حالتی قرار می گیرند به احتمال قوی در حال به یاد آوری خاطره و یا تجربه ای تلخ و یا شیرین از گذشته می باشند و یا این که ممکن است در موقعیتی باشند که مجبور شده باشند تا چیزی را مورد ارزیابی قرار دهند. در هر صورت اگر با افرادی وارد صحبت شده اید که چشم هایشان دارای چنین حالتی است نگران نباشید زیرا شما موفق به جلب توجه و نظر او شده اید.

فرایند تدوین استراتژی

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!”

نگاه کردن به سمت چپ؛ شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها این حالت را نوعی تلاش فرد برای به خاطر سپردن صدا خواهد بود. اگر در هنگام برقراری ارتباط کلامی با شخصی چنین حالاتی را در او مشاهده کردید نشان دهنده آن است که او کاملا به حرف های شما توجه نموده و در حال گوش دادن به آن ها می باشد.

نگاه کردن افراد به طرف پایین؛ دانش شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها این گونه حالات را که در برخی افراد می توان مشاهده کرد نشان دهنده فروتنی آنان دانسته و یا این که ممکن است فرد به دلیل حضور در مقابل طرف مقابلش احساس خجالت نموده و یا این که از موضوع و یا مطلبی احساس گناه نماید. علاوه بر این بروز چنین حالتی در چشم های فرد ممکن است به دلیل بی فایده دانستن سخنان طرف مقابلش بوده و تمایلی به ادامه هم صحبتی با او نداشته باشد.

در علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها تماس چشمی طولانی مدت با تغییر حالت مردمک چشم به چه معناست؟

 بر اساس علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها بروز این حالت و همچنین باز و تنگ شدن مردمک نشانه ی علاقه و احساس مثبت فرد به طرف مقابلش خواهد بود. ممکن است فردی که چنین حالتی در چشم های او بروز می نماید با شخصی روبرو شده باشد که از نظر او جذاب و دوست داشتنی می باشد. لازم به ذکر است که بروز چنین حالتی اگر کوتاه مدت باشد و حالت چشم های فرد به حالت اولیه بازگردد نشانه ی تعجب فرد بوده و ارتباطی به حالت قبلی ندارد. در هر صورت تنگ کردن مردمک چشم ها نشان دهنده آنالیز کردن موضوع و یا چیزی است که مورد توجه فرد قرار گرفته و برای او تازگی دارد.

فرایند تدوین استراتژی

باز کردن چشم ها و بالا بردن ابروها

در علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها بروز این حالت نشان دهنده فعال بودن کودک درون فرد بوده و اگر این حالت در چشم های یک زن مشاهده شود به احتمال زیاد قصد به سخره گرفتن طرف مقابل را خواهد داشت. حال اگر طرف مقابل یک مرد باشد زن با استفاده از این تکنیک قصد به دست آوردن توجه و محبت او را دارد.

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!”

بر اساس علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها چه حالاتی در چشم ها با معانی خاص همراه می باشند؟

 بر اساس این علم نگاه هایی که با پلک زدن های مداوم همراه باشند و در اصطلاح منقطع باشند دارای معانی و مفهوم خاصی می باشند. در واقع افرادی که چنین حالاتی در چشم های آنان رخ دهد استرس داشته و از قرار گرفتن در موقعیت کنونی خود و هم صحبتی با فرد مقابلشان احساس راحتی و آرامش نخواهند کرد. گاهی هم ممکن است افرادی که این گونه حالات در چشم های آنان رخ می دهد فاقد اعتماد به نفس بوده و در خودشان ضعف احساس نمایند البته نباید این نکته را فراموش کرد که این مصداق ها زمانی صحیح می باشند که فرد مدام در حال پلک زدن باشد در غیر این صورت پلک زدن هایی که همراه با مکث باشند بیشتر نشانه ی تعجب فرد بوده و ارتباطی با دلایل پیش تر عنوان شده ندارد.

فرایند تدوین استراتژی

چشمک زدن

چشمک زدن یکی دیگر از حالات ایجاد شده در چشم ها می باشد که دارای معانی و مفهوم خاصی می باشد. این حالت برای اغلب افراد حالتی آشنا می باشد که ممکن است همه آنان در طول زندگی چندین بار این عمل را بنا به دلایل خاصی انجام داده باشند.

در حقیقت چشمک زدن در دو حالت مثبت و منفی رخ خواهد داد. افرادی که این حالت را در چشمان خود ایجاد می نمایند ممکن است ان را به نشانه ی دوستی و یا صمیمیت میان خود و طرف مقابل به کار ببرند. از طرفی احتمال دارد افرادی که این حالت را در چشم خود ایجاد می نمایند آن را به عنوان نشانه ی تهدید و یا داشتن نیت بد نسبت به طرف مقابل به کار بگیرند.

بسته نگاه داشتن چشم ها

بروز چنین حالتی در چشم های فردی که در موقعیت گفتگو با فرد دیگری قرار گرفته است به احتمال زیاد نشان دهنده عدم تمایل به دیدن و شنیدن سخنان فرد می باشد.

پخش عمده کالا در دنیایی از خریدار عمده فقط فقط در سایت سندبادسل ممکنه “

خیره شدن

خیره شدن به فرد و یا هر چیز دیگری  نشان دهنده دقت و توجه به آن موضوع می باشد. نکته ی قابل تاملی که در این رابطه وجود دارد این است که  اگر این این حالت بدون تمرکز چشم ها باشد معنایی کاملا متفاوت خواهد داشت. در چنین حالتی معمولا افراد به سخنان طرف مقابل خود و همچنین اتفاقاتی که در پیرامونشان رخ می دهد توجهی نداشته و غوطه ور در افکار و تفکرات خویش می باشند.

sandbadcell

حرکت سریع چشم ها به طرفین

بر اساس علم شخصیت شناسی زبان بدن برای چشم ها زمانی که فرد چشم های خود را مدام و سریع به طرفین تکان داده و ان ها را جابه جا کند نشان دهنده عدم آرامش و وجود اضطراب در فرد می باشد. اضطراب به وجود آمده در فرد ممکن است به دلیل پنهان کاری و یا دروغ گفتن درباره موضوع خاصی باشد.

در واقع حرکت سریع چشم ها به دلیل بررسی کردن موضوع و یا محیط اطراف بوده تا چشم ها با مشاهده خطر پیام را  جهت نشان دادن واکنشی مناسب  به مغز ارسال نمایند. به زبان ساده تر بروز این حالت خاص در چشم های فرد نشان دهنده نبود آرامش در فرد می باشد.

سندبادسل، بازاربزرگ عمده فروشی کالا با تنوعی بالا از محصولات به قیمت عمده، مرجع خرید تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی و مرجع محصولات عمده ایرانی”

ممکن است دوست داشته باشید