خريد عمده ماكارونی

خرید عمده ماکارونی، اسپاگتی و نودل

توسط

ماکارونی، اسپاگتی و نودل یکی از مهم‌ترین نیاز‌های هر خانواده ایرانی است و به همین دلیل خرده‌فروشان با خرید عمده این محصول سعی می‌کنند که این نیاز خانواده‌های ایرانی را برطرف کنند. شرکت‌های مختلفی این محصولات را در شکل‌های و بسته‌بندی‌های مختلف تولید و توزیع می‌کنند. در این مقاله در ابتدا فروشگاه‌ها و شرکت‌های تولیدی ماکارونی، اسپاگتی و نودل را معرفی خواهیم کرد و بعد از بررسی آنها، بهترین روش خرید عمده را معرفی خواهیم کرد، البته بهترین روش خرید عمده ماکارونی، مراجعه به سایت سندباسل و انتخاب دسته بندی موادغذایی  است.

خرید عمده ماکارونی تک

قیمت عمده ماکارونی تک نسبت به قیمت خرده فروشی ارزان‌تر است و به همین دلیل بسیاری از خرده‌فروشان از این نوع خرید استقبال کرده و محصول را با قیمت کمتری خریداری می‌کنند. ماکارونی تک رشته‌ای، پیچی، صدفی و رنگی  در بین خانواده‌های ایرانی محبوب بوده و به همین دلیل این محصول را بیشتر می‌خرند.

شرکت تولیدی تک ماکارون در غرب کرج واقع شده و کارخانه‌ای مجهز بوده و در آن انواع و اقسام محصولات ماکارونی، اسپاگتی و نودل تولید می‌شود. اکثر عمده‌نشینان از این کارخانه، این محصولات را خریداری می‌کنند.

سندبادسل ، بازاربزرگ عمده فروشی کالا با تنوعی بالا از محصولات به قیمت عمده ، مرجع خرید تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی و مرجع محصولات عمده ایرانی”

خرید عمده ماکارونی

 

خرید عمده ماکارونی زر ماکارون

محصولات زر ماکارون محبوب خانواده‌های ایرانی است و شرکت‌ها و بنکداری‌های فروش مواد غذایی این محصول را با قیمت مناسبی می‌فروشند. ماکارونی زر ماکارون در بسته‌بندی‌های مختلفی به فروش می‌رسد. محصولات زر ماکارون به قدری با کیفیت است که به اکثر کشور‌های آسیایی، اروپایی و آمریکا صادر می‌شود.

انواع ماکارونی زر ماکارون عبارتند از:

ماکارونی رشته‌ای کلفت به قطر ۵/۲ میلی‌متر
ماکارونی رشته‌ای سبزیجات در بسته‌بندی ۵۰۰ گرمی
اسپاگتی ۵۰۰، ۷۰۰ و ۹۰۰ گرمی به قطر ۷/۱ میلی‌متر
ماکارونی رشته‌ای به قطر ۵/۱ در بسته‌بندی‌های ۵۰۰، ۷۰۰، ۹۰۰ و ۱ کیلوگرمی
اسپاگتی به قطر ۲/۱ در بسته‌بندی‌های ۵۰۰، ۷۰۰ گرمی

شرکت‌های مختلفی مانند آرمان پخش هدف، تعاونی توزیع مانا، پخش نوین تک، ماکارونی، اسپاگتی و نودل را به صورت عمده توزیع و پخش می‌کنند.

خرید عمده ماکارونی

خرید عمده ماکارونی مک

گروه مواد غذایی خوشنام ماکارونی مک را با پیشرفته‌ترین دستگاه و ماشین آلات تولید کرده و در بسته‌بندی شیک و متنوعی توزیع می‌کند. ماکارونی رشته‌ا‌ی و اسپاگتی مک در بسته‌بندی‌های ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۷۰۰، ۹۰۰ و ۱۰۰۰ گرمی عرضه می‌شود. این محصول با قطر‌های مختلفی تولید می‌شود. شرکت‌های مختلفی در سطح کشور، این محصولات را با قیمت مناسب و حتی پایین‌تری می‌فروشند. قیمت عمده فله ماکارونی فله بیش از ۱۰ کیلوگرم ارزان‌تر و اکثر شرکت‌ها محصول را به صورت ۱۰ یا ۲۰ کیلوگرمی عرضه می‌کنند.  

قیمت ماکارونی به صورت عمده

شرکت‌های مختلفی در ایران، ماکارونی، اسپاگتی و نودل را تولید می‌کنند. شما می‌توانید قیمت ماکارونی را از فروشگاه‌های مختلف یا از وب سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین استعلام کنید. قیمت متناسب با بسته‌بندی‌های مختلف مشخص می‌شود. قیمت عمده ماکارونی رشته‌ای ۷۰۰ گرمی از ۵۲۰۰ تا ۵۸۰۰ تومان نوسان دارد. البته هزینه حمل و نقل بر قیمت محصول در شهر‌های مختلف تأثیر می‌گذارد ولی به طور معمول قیمت هر کارتن ماکارونی بین 250تا 350 هزار تومان متفاوت است. می‌توانید از بخش بازرگانی شرکت‌های پخش می‌توانید قیمت عمده را استعلام کنید.

خرید عمده ماکارونی

عمده‌فروشی ماکارونی تهران

شرکت‌های مختلفی در تهران وجود دارند که در کار تولید و توزیع ماکارونی فعالیت می‌کنند.   شرکت سپید دانه قم انواع ماکارونی فرمی، ورمیشل و ماکارونی رشته‌ای را در مدل‌های متنوع و با کیفیت عالی و قیمت مناسب تولید می‌کند و محصولات این شرکت تحت عنوان ماکارونی ممیز عرضه می‌شود و همچنین برند‌های ورمیشل اسپیرال و توتک نیز توسط این شرکت عرضه می‌شود.

قیمت ماکارونی فله در مقایسه با بسته‌بندی کم است و به همین دلیل اکثر خریداران از این نوع محصول استقبال کرده و خرید و فروش این نوع نسبت به ماکارونی بسته‌بندی شده خیلی زیاد است.

پخش عمده کالا در دنیایی از خریدار عمده فقط فقط در سایت سندبادسل ممکنه “

 

نتیجه‌گیری

ماکارونی، اسپاگتی و نودل یکی از نیاز‌های اصلی هر خانواده ایرانی است و به همین دلیل شرکت‌های مختلفی این محصول را تولید و توزیع می‌کنند و عمده‌فروشانی آن‌ها را خریداری کرده و به خرده‌فروشان عرضه می‌کنند.

قیمت‌های این محصول متناسب با نوع بسته‌بندی و حجم محصول مشخص می‌شود و به طور میانگین قیمت هر کارتن از 350 هزار تومان تا 480 هزار تومان متغیر است و هرساله متناسب با شرایط اقتصادی، قیمت این محصولات هم متفاوت خواهد بود.

خرید عمده ماکارونی

سندبادسل

سندبادسل عنوان یک وب‌سایت فروشگاهی و یا یک پلتفرم است که به منظور تجارت الکترونیک عمده و آنلاین طراحی شده‌ است. طراحان و توسعه دهندگان این مجموعه آنلاین، قصد دارند به تجارت الکترونیکی و اینترنتی در سراسر جهان اقدام نمایند. لازم است بدانید که این وب‌سایت می‌تواند تولید کنندگان مختلف ایرانی را به خریداران عمده محصولات و صنایع مختلف در سراسر نقاط جهان مرتبط سازد و از این طریق به رشد کسب و کار آن‌ها کمک کند.

از جمله اهداف تاسیس و راه‌اندازی این پلتفرم می‌توان به رونق‌ بخشی به تولید داخل، رشد تولید کنندگان ایرانی، تسهیل تجارت بین‌المللی به‌ ویژه خرید عمده محصولات و فروش عمده آن‌ها و… اشاره کرد.

خرید عمده ماکارونی

عضویت رایگان، امکان مقایسه قیمت‌های محصولات به‌ صورت عمده، خرید دست‌ اول و بدون هیچ‌ گونه واسطه از تولیدکننده به مصرف‌کننده، خرید بدون محدودیت زمانی و مکانی، صرف زمانی بسیار کم برای خرید، آموزش موضوعات مختلف در حیطه کسب‌ و کارهای آنلاین و… از جمله خدمات این وب‌سایت به شمار می‌رود.

با استفاده از این پلتفرم فروشگاهی و آنلاین، تولیدکنندگان داخلی می‌توانند فرصت‌های فروش بیشتری را در سطوح بین‌المللی و ملی به دست آورند و خریداران محصولات مختلف نیز قادر خواهند بود به‌ راحتی به محصولات مورد نظر خود با قیمت‌هایی مناسب و  بدون واسطه دست پیدا کنند.

 “سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین، سریع‌ترین راه پیدا کردن تولید‌کننده‌ها و تأمین‌کننده‌های کالا‌های عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!    “

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!  “

ممکن است دوست داشته باشید