هدف از برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات بروز صنعت مد و پوشاک است. پیش بینی می شود که از نمایشگاه مد ۱۴۰۰ استقبال خوبی به عمل آید. نمایشگاه مد یک رویداد ۴ روزه است که از ۱۴ لغایت ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۰ در نمایشگاه بین المللی دائمی تهران برگزار می شود. این رویداد محصولاتی مانند پوشاک، پارچه و اکسسوری را در صنعت مد و پوشاک را به نمایش می گذارد. ایران مد یک نمایشگاه بین المللی جامع برای صنعت مد ایرانی و اسلامی است. این نمایشگاه به دلیل دارا بودن محصولات و عمق وسیعی که دارد ، هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان ، بستر اطلاع رسانی برای ارائه و یادگیری جدیدترین روندهای این صنعت است. ما در حال ارائه ساخت و خدمات غرفه های نمایشگاه کلید در دست و مدیریت رویدادها هستیم. در نمایشگاه مد تهران ۱۴۰۰ شرکت های مختلف و بزرگی از سرتاسر جهان از جمله چین، ایتالیا، آلمان، ترکیه، بنگلادش، مالزی و سایر کشورها جدیدترین محصولات پوشاک و مد خود در زمینه منسوجات و آخرین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه مد را به معرض دید علاقمندان می گذارند. این نمایشگاه فرصت خوبی برای دست اندرکاران صنعت نساجی از جمله تولیدکنندگان پوشاک و منسوجات خانگی و همچنین تولیدکنندگان نخ و عرضه کنندگان مواداولیه و الیاف است تا ارتباطی نزدیکتر و عمیق تر با یکدیگر برقرار کنند و به توسعه کسب و کار خود در زمینه تولید پوشاک و صنعت مد ایرانی کمک کنند. مطلب پیشنهادی نخ های بازیافتی در صنعت نساجی نمایشگاه مد تهران ۱۴۰۰ با نظارت: بنیاد ملی مُد و لباس اسلامی ایران ، اتحاديه توليد و صادرات نساجي و پوشاك ايران ، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران ، انجمن صنایع پوشاک ایران ایران مد عضو: – انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایشگاههای بین المللی ایران (IEOA) – انجمن صنفی کارفرمائی غرفه سازان تهران (ESBAT) گروه های کالایی نمایشگاه مد تهران: – پوشاک زنانه – پوشاک مردانه – پوشاک بچه گانه – پارچه – لوازم و قطعات وابسته اطلاعات محل و زمان برگزاری نمایشگاه ایران مد ۱۴۰۰ تهران تاریخ برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران: تاریخ شروع: یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ تاریخ پایان: چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ساعت بازدید: ۹ صبح لغایت ۱۷ مكان برگزاری نمایشگاه صنعت مد ۱۴۰۰: محل دائمی نمايشگاه های بين المللی تهران

نمایشگاه پوشاک | نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک تهران ۱۴۰۰ (IRAN MODE)

توسط

ایران مد” یک نمایشگاه بین المللی جامع برای صنعت مد ایرانی و اسلامی است. این نمایشگاه به دلیل دارا بودن محصولات و عمق وسیعی که دارد ، هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان ، بستر اطلاع رسانی برای ارائه و یادگیری جدیدترین روندهای این صنعت است. 

هدف از برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات بروز صنعت مد و پوشاک است. پیش بینی می شود که از نمایشگاه مد ۱۴۰۰ استقبال خوبی به عمل آید.

نمایشگاه مد یک رویداد ۴ روزه است که از ۱۴ لغایت ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۰ در نمایشگاه بین المللی دائمی تهران برگزار می شود. این رویداد محصولاتی مانند پوشاک، پارچه و اکسسوری را در صنعت مد و پوشاک را به نمایش می گذارد. ایران مد یک نمایشگاه بین المللی جامع برای صنعت مد ایرانی و اسلامی است.

این نمایشگاه به دلیل دارا بودن محصولات و عمق وسیعی که دارد، هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان ، بستر اطلاع رسانی برای ارائه و یادگیری جدیدترین روندهای این صنعت است. 

در نمایشگاه مد تهران ۱۴۰۰ شرکت های مختلف و بزرگی از سرتاسر جهان از جمله چین، ایتالیا، آلمان، ترکیه، بنگلادش، مالزی و سایر کشورها جدیدترین محصولات پوشاک و مد خود در زمینه منسوجات و آخرین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه مد را به معرض دید علاقمندان می گذارند.

این نمایشگاه فرصت خوبی برای دست اندرکاران صنعت نساجی از جمله تولیدکنندگان پوشاک و منسوجات خانگی و همچنین تولیدکنندگان نخ و عرضه کنندگان مواداولیه و الیاف است تا ارتباطی نزدیکتر و عمیق تر با یکدیگر برقرار کنند و به توسعه کسب و کار خود در زمینه تولید پوشاک و صنعت مد ایرانی کمک کنند.

 

نمایشگاه مد تهران ۱۴۰۰ با نظارت:

بنیاد ملی مُد و لباس اسلامی ایران ، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران ، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران ، انجمن صنایع پوشاک ایران

ایران مد عضو:

– انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایشگاههای بین المللی ایران (IEOA)
– انجمن صنفی کارفرمائی غرفه سازان تهران (ESBAT)

گروه های کالایی نمایشگاه مد تهران:

– پوشاک زنانه
– پوشاک مردانه
– پوشاک بچه گانه
– پارچه
– لوازم و قطعات وابسته

اطلاعات محل و زمان برگزاری نمایشگاه ایران مد ۱۴۰۰ تهران

تاریخ برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران:
تاریخ شروع:
یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۴

تاریخ پایان:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

ساعت بازدید:
۹ صبح لغایت ۱۷

مکان برگزاری نمایشگاه صنعت مد ۱۴۰۰:
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

ساعت بازدید از نمایشگاه بین المللی 

این نمایشگاه همه روزه از ۲۵-۲۸ آبان ماه از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۷ عصر در خدمت بازدیدکنندگان است.


آدرس و دسترسی به نمایشگاه بین المللی

محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، واقع در شمال تهران و بزرگراه چمران، حوالی منطقه جنوب‌شرقی دانشگاه شهید بهشتی است.

نمایشگاه بین‌المللی تهران دارای سه درب ورودی است که درب شمالی از بزرگراه چمران و درب جنوبی و جنوب‌غربی از سمت خیابان سئول می‌باشد.

دسترسی با وسیله شخصی:

خیابان‌های منتهی به نمایشگاه بین المللی عبارتند از:

  1. درب جنوبی: بزرگراه نیایش _ خیابان سئول به سمت شمال _ انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه _ روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب. این درب به درب اصلی نمایشگاه نیز مشهور است و تنها مسیری است که اجازه تردد اتومبیل به داخل نمایشگاه از آن داده می‌شود. این درب مجاور سالنهای ۷، ۸، ۹ و ۲۷ می‌باشد.
  2. درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش _ خیابان سئول به سمت شمال _ جاده اختصاصی نمایشگاه _ ورودی اول. این درب جهت دسترسی به پارکینگ جنوب غربی نمایشگاه است که بهترین دسترسی را به سالن های میلاد؛ خلیج فارس و ۳۵، ۳۸، ۴۰ و ۴۱ را دارد.
  3. درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب _ بعد از پمپ بنزین _ مسیر کنار گذر.
  4. درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی _ پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی.
  5. درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی):خیابان یمن _ خیابان رشید فضل الله.

دسترسی با مترو:

نزدیک‌ترین مترو به نمایشگاه بین المللی تهران کجاست؟

  •  ایستگاه صدر، بزرگراه مدرس، بزرگراه چمران، درب شمالی نمایشگاه بین‌المللی تهران
  •  ایستگاه نواب صفوی – استفاده از اتوبوس بی آر تی جمهوری – پارک‌وی، ایستگاه نمایشگاه

دسترسی با اتوبوس(BRT):

  • اتوبوس بی آر تی جمهوری – پارک وی، ایستگاه نمایشگاه
  • خط پایانه افشار _ ترمینال جنوب _ ایستگاه نمایشگاه

مسیریابی به نمایشگاه بین المللی تهران

در ادامه اطلاعات و لینک مسیریابی به محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران را با اپلیکیشن‌های ویز، نشان، مسیرا و بلد برای شما قرار دادیم تا با یک کلیک بتوانید به این بازار براحتی سفر کنید.‌

توجه: قبل از کلیک بر روی لینک‌های زیر دقت داشته باشید که حتما اپلیکیشن مسیریاب بر روی گوشی شما نصب باشد.


Balad-button masira-button

نمایشگاه بین المللی تهران در نقشه گوگل مپ

دسترسی شخصی با اسنپ و تپسی:

شما می‌توانید هرکجای تهران که هستید از روی لوکیشن بالا محل دقیق برگزاری نماشگاه را پیدا کرده و با اشتراگ گزاری (share) آن در اپلیکشن‌های اسنپ و تپسی، تاکسی شخصی خود را درب منزل سوار شده و براحتی به این مکان سفر کنید.

ممکن است دوست داشته باشید