سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان ۲۰۲۱

توسط

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان ۲۰۲۱ (IBEX 2021)، همزمان با نمایشگاه ایران آگروفود، از تاریخ 31 شهریور لغایت 3 مهر 1400، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

ساعات بازید: 10 صبح لغایت 18 عصر

این نمایشگاه با هدف اصلاح الگوی تولید و مصرف، فرصت ارزنده ای را برای توسعه کسب و کار و سرمایه گذاری در صنعت غلات، آرد و نان فراهم کرده است. همچنین سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان، بستری مناسب را برای معرفی و صادرات تولیدات ایرانی فراهم نموده تا از این طریق ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های داخلی در عرصه ماشین آلات صنایع مرتبط با صنعت غلات، آرد و نان به شرکت کنندگان خارجی نمایش داده شود.

سندبادسِل، پلتفرمی مطمئن برای خرید و فروش محصولات

نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان ۲۰۲۱، در گروه های کالایی تولیدکنندگان نان صنعتی، سازندگان ماشین آلات نان، تولیدکنندگان صبحانه غلات، عرضه کنندگان و تولیدکنندگان تجهیزات کافه قنادی، سازندگان ماشین آلات آرد سازی،  تولیدکنندگان خمیر مایه و بهبود دهنده، سازندگان سیلو، تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط، صنایع بسته بندی و …. برگزار می شود.

نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت نان در سال 1386 برگزار گردید.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این نمایشگاه و نحوه مشارکت، به سایت ibex.ir مراجعه نموده و از آن طریق اقدام به ثبت نام نمایند.

 

ممکن است دوست داشته باشید