لباس عمده

برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟

توسط

برای پاسخ به اینکه برای مغازه چطور لباس عمده بخریم، به خرید از تولیدی رسیدیم. تولیدی‌ها هم تنوع بیشتری دارند و هم اینکه امکان خرید کالا با حجم بالا و هزینه کمتر برای مغازه دار فراهم است. اما، مغازه دار باید در انتخاب تولیدی بررسی نمایید و بهترین تولیدی را از نظر کیفیت پارچه و کیفیت دوخت برگزیند.

پاسخ به اینکه برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟

شاید شما هم فروشنده لباس هستید و برایتان سؤال پیش آمده باشد که برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟ در اینجا سعی داریم به شما در رسیدن به پاسخ این سؤال که برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟ کمک کنیم.

 با توجه به درآمد حاصل از فروش لباس، می‌توان اذعان داشت، در میان مشاغل این چنینی که به صورت فروشگاهی و فروش محصولات هستند، بعد از فروشگاه مواد غذایی؛ این شغل دومین رتبه را از نظر فروش کسب کرده است.

شما هم اگر فروشنده لباس هستید، می‌توانید با توسعه و گسترش کسب و کار خودتان، بیش از پیش درآمد کسب کنید. برای توسعه فروشگاهتان نیاز است که بدانید برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟ شما باید یک فروشگاه بر اساس معیار‌های استاندارد داشته باشید و پایه‌های شغلی‌تان قوی باشد.

سندبادسل، بازاربزرگ عمده فروشی کالا با تنوعی بالا از محصولات به قیمت عمده، مرجع خرید تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی و مرجع محصولات عمده ایرانی”

همانطور که واقف هستید، یکی از مهمترین مؤلفه‌ها در زندگی، پوشش است. متناسب بودن پوشش با موقعیت، برای همگان اهمیت دارد. همین نکته باعث شده که تقاضا برای خرید لباس، همواره بالا باشد.

لباس عمده

فرضا، شما لباسی را که برای مهمانی بر تن می‌کنید، دیگر در محل کار نمی‌توانید آن را بپوشید، یا لباسی را که در خانه بر تن دارید، دیگر برای پوشش خیابان مناسب نیست.

بنابراین، شما ملزم هستید برای هر موقعیتی، متناسب با همان موقعیت، لباس بپوشید. همین موضوع سبب می‌شود، همواره و در هر جایی از دنیا، افراد خرید لباس را در اولویت‌های خود قرار دهند.

به علاوه، خرید لباس برای افراد، نوعی لذت و تفریح هم محسوب می‌شود. اگر شما حتی در بین سلبریتی‌ها توجه کنید، متوجه می‌شوید که استایل و لباسشان برای آن‌ها چقدر اهمیت دارد. همین اهمیت، چه برای سلبریتی‌ها و چه برای دیگر افراد، موجب می‌شود، فروشگاه پوشاکی همواره دارای مخاطبان زیادی باشد.

از اهمیت خرید لباس که بگذریم، موضوع دیگری که حائز اهمیت است، انتخاب لباس با کیفیت است. با نقطه نظر قرار دادن به همین موضوع که، نیاز برای پوشاک همواره زیاد است، متعاقباً، فروشگاه‌های مخصوص لباس هم در نقاط مختلف شهر، فراوان هستند.

“در پلتفرم عمده فروشی آنلاین سندباسل از یک کیلو تا یک کشتی را به راحتی بفروش!!!”

بنابراین، برای آنکه جنسی با کیفیت را خریداری نماییم، باید به سراغ بهترین مرکز فروش برویم. به همین دلیل، می‌توان گفت، اگر شما یک فروشنده لباس هستید، کیفیت لباس‌هایی که می‌فروشید و تناسب کیفیت لباس با قیمت آن، در جذب مشتری تأثیر بسزایی دارد.

لباس عمده

 شما باید توجه داشته باشید که متناسب با نیاز مردم همان منطقه جنس بیاورید. در هر نقطه‌ای، افراد لباس‌هایی متناسب با همان منطقه را بیشتر خریداری می‌نمایند. مثلاً، اگر فروشگاه لباس شما در مرکز یک استان مثلاً در تهران یا اصفهان یا… قرار دارد، باید لباس‌های برند، متناسب با مد روز، مارک دار و با کیفیت بالا در آن داشته باشید.

اما اگر شما در یک شهر حاشیه‌ای فروشنده هستید، بیشتر لباس‌هایی متناسب برای روزمرگی باید داشته باشید، برای شما، آوردن لباس‌های مارک دار لزومی ندارد بلکه آنچه اهمیت دارد، مناسب بودن قیمت لباس‌ها و خوب بودن کیفیت است.

اگر شما اولین تجربه‌تان را در حوزه فروش لباس شروع کرده‌اید، به شما توصیه می‌کنیم، در اوایل حجم کمی از اجناس را در مغازه بیاورد و اگر فروش برایتان به صرفه بود و مشتاق به ادامه این فعالیت بودید، اجناس بیشتری بیاورید.

برای اینکه شروع کار‌تان هزینه آنچنانی نیاز نداشته باشد، باید کالا‌ها را از منبعی خریداری نمایید که قیمت‌های مناسبی دارد. برای خرید با قیمت مناسب هم، باید به به صورت عمده خرید نمایید. اکنون لازم است به این موضوع بپردازیم که، برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟

برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟ از تولیدی یا عمده فروشی؟

اگر شما مردد هستید که برای خرید عمده لباس، از تولیدی خریداری نمایید یا از عمده فروشی، پیشنهاد می‌کنیم که خرید از تولیدی را انتخاب کنید. با خرید لباس از تولیدی، هم با قیمت مناسب‌تری خرید می‌کنید و هم در کنار قیمت مناسب، کیفیت خوبی هم عایدتان می‌شود.

لباس عمده

تفاوتی که باعث می‌شود تولیدی لباس و عمده فروشی از هم متمایز باشند، قیمت فروش است. همانطور که واقف هستید، عمده فروشی‌ها یک واسطه بین تولید‌کننده و خریدار هستند، بنابراین به عنوان مزد واسطه گری‌شان هم، مقداری سود روی هر محصول می‌کشند.

لباس عمده

بنابراین، اگر شما از تولیدی خریداری کنید، دیگر نیاز نیست حق الزحمه‌ای را هم برای واسطه بپردازید. به این طریق، هم با قیمت مناسب‌تری خرید می‌کنید و هم از کیفیت محصول دریافتی مطمئن هستید.

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!”

چرا از تولیدی برای مغازه لباس عمده بخریم؟

چندین دلیل وجود دارد که شما را ترغیب می‌کند در پاسخ به اینکه برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟ تولیدی را انتخاب کنید. در ادامه این دلایل را برایتان آورده‌ایم:

حذف واسطه: همانطور که در فوق ذکر کردیم، خرید از عمده فروشی نوعی خرید غیر مستقیم است. در خرید غیرمستقیم، قیمت اصلی که از تولیدی برای کالا در نظر گرفته می‌شود تا وقتی که به دست مصرف‌کننده می‌رسد، مقداری افزایش می‌یابد. این افزایش به خاطر وجود واسطه هاست. در واقع هر واسطه‌ای مقداری سود برای هر کالا در نظر می‌گیرد؛ و همین سود‌ها موجب افزایش قیمت نهایی می‌شوند. اما زمانی که از تولید‌کننده خریداری کنید خرید مستقیم و با قیمت واقعی کالا را دریافت می‌کنید.
امکان خرید با حجم بالا: عمده فروشی‌ها، مقدار حجم بالا از کالا را خریداری کرده و انبار می‌کنند. و سپس به خرده فروشان می‌فروشند. اما شما اگر برای خرید کالای مورد نظرتان به تولیدی مراجعه کنید، می‌توانید حجم بالایی از کالا را خریداری کرده و نگهداری کنید و دیگر سراغ عمده فروش نروید.
تنوع بالا: طبیعتا در تولیدی نسبت به عمده فروشی، شما با حجم بسیار بالاتری از کالا رو به رو هستید، که به تبع، تنوع کالا هم بسیار بیشتر خواهد بود و شما می‌توانید قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید.

خرید لباس از تولیدی در کنار تمام مزایایی که در برگرفته، یک عیب هم دارد. آن هم اینکه، ممکن است تولیدی مدنظر شما، از نظر مسافت، فاصله زیادی از شما داشته باشد و شما برای تهیه کالا، مجبور باشید مسافت زیادی را طی کنید.

از تولیدی، برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟

پس از اینکه تصمیم گرفتید برای مغازه‌تان از تولیدی لباس بخرید، اکنون نوبت به انتخاب تولیدی مناسب می‌رسد. در انتخاب تولیدی لباس، باید به جنس پارچه‌هایی که برای دوخت لباس مورد استفاده قرار می‌دهند توجه کنید. کیفیت پارچه باید مطلوب و با دوام باشد. پس از آن، باید به تمیز بودن دوخت‌ها توجه داشته باشید.

“خرید و فروش عمده محصولات صنایع دستی به راحتی چند کلیک ! سندبادسل بزرگترین پلتفرم آنلاین خرید و فروش عمده

برای اینکه آسان‌تر بتوانید بهترین تولیدی را انتخاب کنید، می‌توانید از همکاران و هم صنفی‌هایی که تجربه چندین ساله در این زمینه دارند، راهنمایی بخواهید.

لباس عمده

کلام آخر

در پاسخ به اینکه برای مغازه چطور لباس عمده بخریم؟ به این نتیجه رسیدیم که خرید لباس از تولیدی‌ها گزینه بهتری نسبت به خرید لباس از عمده فروشی‌ها است.

این برتری می‌تواند به دلیل افزایش قدرت خرید، کاهش قیمت و دلایل دیگر باشد. اما توجه داشته باشید که، اگر می‌خواهید در زمینه فروش پوشاک موفق باشید، باید کالای باکیفیت و مناسب را به مشتری بفروشید.

اگر مشتری یکبار از شما خرید کند و از خریدش رضایت داشته باشد، یقیناً برای خرید‌های بعدی هم به سراغ شما می‌آید. اما اگر از کالای خریداری شده‌اش ناراضی باشد، این احتمال وجود دارد که دیگر هیچوقت از شما خرید نکند. پس انتخاب تولیدی‌های خوب، مؤلفه‌ای مهم برای موفقیت در این حوزه می‌باشد.

ممکن است دوست داشته باشید