خرید روغن زیتون عمده

 راهنمای خرید روغن زیتون  

توسط

روغن زیتون اصل یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین روغن های گیاهی در سراسر دنیا است. همه کسانی که به طعم خوب غذایی که با روغن زیتون درست شده باشد اهمیت می دهند و کیفیت روغن استفاده شده در غذا نیز برای آنها مهم است با این روغن آشنایی کامل دارند. در بازار هر کالایی افراد سودجو وجود دارند و جنس های تقلبی را به جای اصل به مردمی که شناخت کافی ندارند می فروشند.

برای آنکه گرفتار مکر افراد متقلب در تولید روغن زیتون نشوید حتما با کمک از راهنمای خرید روغن زیتون و شناخت روغن زیتون تقلبی از نوع اصل آن اقدام به خرید کنید.

روغن زیتون خوب حاوی مقدار قابل توجهی از اسیدهای چرب امگا 3 است و کلسترول بد خون را پایین می آورد. تحقیقات نشان داده مصرف روغن زیتون از بروز بعضی سرطانها جلوگیری می کند و مشکلات قلبی عروقی را نیز تا حد زیادی کاهش میدهد. نکته دیگر اینکه، روغن زیتون در متعادل سازی قند خون و انسولین بدن بسیار کار ساز است. در ضمن روغن زیتون از خشکی پوست نیز به خوبی جلوگیری میکند و در امر زیبایی پوست کاربردهای فراوانی دارد. با توجه به مواردی که ذکر شد مصرف روغن زیتون برای سلامتی بدن بسیار مفید و ضروری است.

خرید روغن زیتون خوب و درجه یک، اصلا کار راحتی نیست. با توجه به تنوع برندهای روغن زیتون در بازار این کالا و قیمت های مختلفی که روی روغن زیتون میگذارند انتخاب بسیار سخت تر می شود.

” اگه دنبال خرید عمده زیتون و خرید عمده روغن زیتون هستی و میتونی روی سایت سندبادسل حساب باز کنی “

روغن زیتون اصل

در گذشته کسی به دنبال جستجوی مارک خاص و یا بررسی اصل و تقلبی بودن کالاها نبود. تقریبا همه به شکل شانسی بطری روغن را در قفسه فروشگاه یا مغازه انتخاب می کردند. اما با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن تمام اطلاعات مربوط به هر کالایی در اینترنت، همه دقت میکنند. تا از برندهای معتبر کالای مصرفی خود را خریداری کنند و از اصل بودن آن مطمئن شوند و سپس خرید کنند.

توجه داشته باشید که کیفیت روغن زیتون در طعم غذاهای شما تاثیر مستقیم دارد. اگر به عطر و طعم غذا و صد البته سلامت آن اهمیت میدهید. قبل از خرید حتما از راهنمای خرید روغن زیتون کمک بگیرید و بعد از کسب اطلاعات مربوط به خرید روغن زیتون برای خرید سالم اقدام کنید.

خرید روغن زیتون عمده

انواع روغن زیتون کدامند؟

روغن زیتون یکی از سالم ترین روغن های گیاهی ست که از فشرده کردن میوه درخت زیتون تهیه میشود و خواص بسیاری دارد. یکی دیگر از خواص خوب روغن زیتون اصل و مرغوب کاهش فشار خون در انسان است که با سلامتی قلب ارتباط مستقیم دارد. در پخت انواع غذا ها و سالاد ها میتوانید از روغن زیتون استفاده کنید و زندگی سلامتی داشته باشید.

سندبادسل، بازاربزرگ عمده فروشی کالا با تنوعی بالا از محصولات به قیمت عمده، مرجع خرید تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی و مرجع محصولات عمده ایرانی”

هر گاه برای خرید روغن زیتون به فروشگاه و یا مغازه ای مراجعه میکنید. می بینید که انواع مختلفی از روغن زیتون در قفسه ها چیده شده است. علاوه بر نام های مختلف و برندهای گوناگون، قیمت های مختلفی نیز روی شیشه آنها درج شده که بسیار گیج کننده هستند و کار انتخاب و خرید را برای شما سخت میکنند. برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید باید از راهنمای خرید روغن زیتون کمک بگیرید تا با انواع روغن زیتون آشنا شوید و مناسب ترین را با توجه به ذائقه خود و نوع مصرفی که می خواهید از روغن داشته باشید، برای خرید انتخاب کنید.

 

انواع روغن زیتون عبارتند از:

  • روغن زیتون فرابکر
  • روغن زیتون بکر
  • روغن زیتون سبک

روغن زیتون فرابکر: اگر هنگام خرید روی شیشه روغن زیتون با واژه فرابکر مواجه شدید بدانید بهترین شیشه روغن زیتون را از قفسه فروشگاه برداشته اید. احتمالا از نظر قیمت نیز از دیگر روغن های موجود در قفسه فروشگاه نیز گرانتر است. این روغن را از خرد کردن و فشرده کردن میوه زیتون به دست می آورند.  برای تهیه روغن زیتون فرابکر هیچ ماده شیمیایی به روغن اضافه نکرده اند و یا حرارت بالایی به میوه زیتون برای خارج کردن روغن درون میوه نداده اند. تمام خواص میوه زیتون در این روغن دست نخورده و بکر باقی میماند. رنگ این نوع روغن کمی تیره تر از انواع دیگر روغن زیتون است. با این روغن می توانید انواع سالاد، طعم دار کردن نان و انواع خوراکی ها ی دیگر را آماده کنید. این نوع روغن برای پخت و پز با حرارت کم نیز بسیار مناسب است.

روغن زیتون بکر: بعد از روغن زیتون فرابکر، روغن زیتون بکر ارزش غذایی بالایی دارد و درست به مانند روغن فرابکر تهیه می شود و طعم بسیار خوبی هم دارد. تنها تفاوت حرارت دادن بسیار کم میوه زیتون برای خروج بهتر روغن در این روش است.

روغن زیتون سبک: این نوع روغن طعم و عطر کمتری نسبت به دو نوع دیگر دارد. این نوع روغن را تصفیه میکنند، در پروسه تولید و تصفیه به این روغن حرارت میدهند که همین امر سبب می شود کمی از خواص خوب میوه زیتون از بین برود. در نظر داشته باشید طول عمر این روغن نسبت به دو نوع دیگر بیشتر است. بهتر است در لیست خرید خود دو نوع روغن بکر و فرابکر را بیشتر قرار دهید تا از خواص میوه زیتون به طور کامل بهره ببرید.

بهترین روغن زیتون

انواع روغن زیتون به چه روش هایی تهیه می شوند؟

روغن زیتون های موجود در اکثر فروشگاه به سه روش: تصفیه نشده، تصفیه شده و پرس سرد تهیه می شوند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. با مراجعه به راهنمای خرید روغن زیتون بهترین انتخاب را برای مصرف خانواده خود داشته باشید. تا سلامتی قلبی عروقی همه اعضای خانواده با مصرف روغن زیتون خوب و با کیفیت، تضمین شود.

روغن زیتون تصفیه نشده: در مراحل تهیه این روغن نه به روغن حرارت می دهند و نه ماده شیمیایی به آن اضافه میکنند. این روغن بهترین نوع روغن زیتون محسوب می شود. کیفیت بالا و قیمت بیشتری نیز نسبت به انواع دیگر دارد.

روغن زیتون تصفیه شده: در این نوع روغن بعد از مرحله پرس و فشرده کردن میوه زیتون، کمی گرما هم به میوه داده اند. کیفیت این نوع روغن نسبت به تصفیه نشده مقداری کمتر است و رتبه دوم را در بین انواع روغن زیتون داراست.

پرس سرد: این روش طبیعی ترین روش تولید روغن از میوه درخت زیتون است. کمترین تصفیه در این روش انجام می شود و از نظر قیمت نیز گران ترین روغن زیتون است.

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!”

اکثر کشورها روغن زیتون تولید میکنند و هر کدام در نوع خود دارای کیفیت بالا و معروفیت در دنیا هستند.  کشور ایتالیا، شیلی، استرالیا، آرژانتین، نیوزلند، ترکیه، کرواسی، یونان و ایران از جمله تولید کنندگان معروف روغن زیتون در دنیا هستند. روغن زیتون تولید ایران نیز بسیار شناخته شده است و در بین مصرف کنندگان این محصول طرفداران خاص خود را دارد.

خرید روغن زیتون عمده

روش نگهداری روغن زیتون اصل و خوب چگونه است؟

با مطالعه راهنمای خرید روغن زیتون میتوانید از همه مراحل و نحوه تولید روغن زیتون و خواص آن آشنا شوید و حتی روش نگهداری زیتون را در منزل یاد بگیرید.

“رایگان و بدون کارمزد، از یک کلیو تا یک کشتی از محصولات غذایی،آرایشی بهداشتی و صنایع دستی رو در سایت سندبادسل بفروش. کافیه فقط ثبت نام کنی!!!!  “

بهترین و صحیح ترین روش نگهداری روغن زیتون عبارت است از:

  • روغن زیتون نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرد. نور باعث تجزیه ترکیبات روغن می شود و کیفیت روغن زیتون بسیار پایین خواهد آمد.
  • روغن زیتون را باید از گرما و حرارت دور نگه داشت.
  • درب بطری روغن زیتون را بعد از هر بار استفاده ببندید. در معرض هوا قرار گرفتن روغن از کیفیت آن می کاهد.

تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید روغن زیتون با کیفیت را در راهنمای خرید روغن زیتون جستجو کنید تا خرید خوب و باکیفیتی برای خانواده داشته باشید.

 

ممکن است دوست داشته باشید