خرید لباس زیر زنانه

راهنمای خرید لباس زیر زنانه

توسط

راهنمای خرید لباس زیر زنانه

با خرید لباس زیر زنانه مناسب و ایده آل علاوه بر افزایش زیبایی اندام خود سبب زیبایی و جلوه بیشتر لباس های خود نیز باشید.

پوشیدن لباس زیر زنانه مناسب احساس امنیت بیشتری به بانوان می دهد. اگر لباس زیر بد فرمی بخرید مطمئنا هر لباسی فارغ از هر درجه از کیفیتی که به تن کنید جلوه خوبی در تن شما نخواهد داشت.

لازم است هنگام خرید لباس زیر به نکاتی توجه کنید تا خرید مناسب و خوبی داشته باشید برخی از نکات عبارتند از:

 • راحتی
 • زیبایی
 • حفظ بهداشت فردی
 • کیفیت جنس
 • ضد آلرژی بودن لباس
 • سایز مناسب
 • انتخاب صحیح رنگ
 • و ….

انتخاب لباس زیر مناسب بسیار حساس است. از آنجا که لباس زیر به طور مستقیم با بدن در تماس است. پس رابطه مستقیم با سلامت بدن دارد و باید در بین انبوه مدل ها و جنس های مختلف بازار بهترین و مناسب ترین را برگزیند تا دچار بیماری های عفونی و یا حساسیت نشوید. برخی نکات مهم در خرید شورت و سوتین برای بانوان وجود دارد که به ترتیب آنها را بررسی می کنیم.

برخی نکات مهم قبل از خرید لباس زیر زنانه( شورت زنانه)

“خرید و فروش عمده مواد غذایی به راحتی چند کلیک ! سندبادسل بزرگترین پلتفرم آنلاین خرید و فروش عمده

نکاتی که قبل از خرید لباس زیر زنانه یا همان شورت زنانه باید به آنها توجه کنید عبارتند از:

 • جنس مناسب
 • مدل های فانتزی
 • سایز مناسب
 • ضد حساسیت بودن پارچه شورت

خرید لباس زیر زنانه

کدام جنس برای انتخاب شورت مناسب تر است؟

اولین مسئله در خرید لباس زیر زنانه (شورت زنانه) توجه به نوع جنس پارچه و الیاف بکار رفته در شورت است. بهترین جنس برای شورت البته که جنس نخی و پنبه ای است. استفاده از شورت های نخی بسیار بهداشتی تر از جنس های دیگر هستند. الیاف مصنوعی عموما حساسیت زا هستند. بنابراین توصیه ما به بانوان عزیز در درجه اول شورت نخی خواهد بود .

از آنجا که تنوع شورت های نخی نسبت به انواع دیگر کمی کمتر است توجه بانوان به سمت اجناس فانتزی دیگر نیز جلب می شود. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که لباس زیری را انتخاب کنید که حداقل قسمت داخلی آن نخی باشد. تنها در این صورت است که سلامت شما تضمین می شود. اگر دست کم این قسمت کوچک از شورت نخی باشد از بروز بیماری های خطرناک قارچی و عفونی جلوگیری کرده اید.

پزشکان متخصص زنان اکثرا معتقد هستند شورت هایی که سبب عرق کردن بیش از حد شوند و فضای مرطوبی در ناحیه تناسلی ایجاد کنند. با بروز عفونت های پی در پی در اثر رطوبت زیاد، سبب نازایی خانم ها می شوند.

آیا انواع لباس زیر زنانه با مدلهای فانتزی مناسب هستند؟

امروزه انواع لباس زیر زنانه در بازار وجود دارند. جنس های مختلفی چون تور، گیپور و بسیاری جنس های دیگر که با توجه به حساسیت زا بودن اکثر این اجناس، خرید آنها زیاد توصیه نمی شوند. ولی بانوان عاشق تنوع و زیبایی هستند و جذب این مدل شورت ها می شوند. اگر زمان مصرف این نوع از شورت ها کوتاه  باشد و به صورت روزانه استفاده نشوند ایرادی ندارد.

کدام سایز مناسب است؟

به همان اندازه که جنس لباس زیر زنانه ارتباط مستقیم با سلامت بدن دارد سایز لباس زیر نیز دخیل است.

همان اندازه که الیاف مصنوعی ممکن است سبب عفونت های قارچی شوند لباس زیر تنگ نیز سبب این عامل خواهد شد. در نظر داشته باشید لباس زیری هم که بزرگتر از سایز شما باشد فرم بدن شما را بد جلوه خواهد داد. در انتخاب سایز لباس دقت کنید و علاوه بر راحتی، لطافت و زیبایی شورت را هم مد نظر داشته باشید.

ضد حساسیت بودن پارچه لباس زیر

انواع لباس زنانه فانتزی در بازار وجود دارد که برای زیبایی با نگین ها و گیره ها تزیین می شوند. توجه داشته باشید اگر انتخاب شما این مدل شورت های فانتزی است ممکن است بدن شما به این تزیینات حساسیت نشان دهد.

دقت کنید زمان بسیار کوتاهی از این مدل لباس زیر ها استفاده کنید تا  دچار سوزش و خارش نشوید. برخی از این حساسیت های پوستی به راحتی برطرف نمی شوند و باید با دارو و مراجعه به پزشک و پرداخت هزینه های زیاد مشکل را برطرف کنید.

خرید لباس زیر زنانه

برخی نکات مهم در خرید لباس زیر مناسب ( سوتین)

 امروزه خرید لباس زیر زنانه با توجه به تنوع مدل ها کار آسانی نیست. بازار سوتین نیز پر از مدل ها و طرح های مختلف است که انتخاب را برای هر فردی سخت می کند.

انواع مدل های فانتزی، ساده، فنردار، اسفنجی، جک دار، گیپور، توری، نخی و …. این سوال را در ذهن هر خریداری به وجود می آورد.کدام یک از مدل ها مناسب تر و بهتر هستند؟

جواب دادن به این سوال به شرایط و موقعیت شما بستگی دارد. توصیه می شود در طول روز از سوتین های نخی استفاده کنید. و برای شرایط خاص و یا زیر لباس های مجلسی که باید بدن در بهترین حالت خود قرار بگیرد از مدل های ویژه، جک دار یا ابری استفاده کنید. سوتین جکدار افتادگی سینه را برطرف میکنند و با بالا کشیدن سینه فرم زیبایی به بدن شما می دهد.

اگر از سایز بالاتنه خود ناراضی هستید و مایلید در مهمانی ها و مجالس بزرگتر به نظر برسند تا لباس خوش فرم تر به تن شما بنشیند. هنگام خرید لباس زیر زنانه بهترین گزینه برای شما انواع سوتین اسفنجی و جک دار است. توجه داشته باشید تنها اشکالی که سوتین های اسفنجی دارند در فصول گرم سال احساس گرمای زیادی به شما خواهند داد و سبب عرق بیش از حد در قسمت زیر سوتین خواهید داشت.

سوتین های فنردار نیز برای خوش فرم نگه داشتن بدن شما گزینه های خوبی هستند. با توجه به تمام توضیحاتی که داده شد باید در نظر بگیرید که شما در چه موقعیت و شرایطی هستید و چه سوتینی برای فرم بدن شما مناسب است و سپس اقدام به خرید لباس زیر زنانه کنید.

سایز مناسب لباس زیر زنانه ( سوتین)

اگر هنگام خرید لباس زیر زنانه از اندازه دقیق دور سینه و سایز سینه های خود مطمئن نباشید مطمئنا در پوشیدن لباس زیر به مشکل خواهید خورد. انتخاب اندازه درست و مناسب سوتین بسیار مهم است.

اگر رد لباس زیر روی بدن شما بماند به این معناست که لباس زیر برای شما تنگ است. رد لباس زیر روی بدن سبب سوزش و خارش زیاد خواهد شد. از طرفی اگر لباس زیر بزرگتر از سایز بدن شما باشد بدن شما را خوش فرم نگه نمی دارد و عملا  پوشیدن این لباس زیر کاربردی ندارد.

گاهی اوقات سایز دور سینه با سایز کاپ سینه با هم متعادل نیست.گاهی لباس زیر را متناسب با سایز دور سینه  میگیری کاپ کوچک یا بزرگ می شود. در همچین موقعیتی اولویت اصلی را سایز دقیق کاپ در نظر بگیرید و سایز دور سینه را یا با دوخت کوچک و یا با  استفاده از رابط بزرگتر کنید.

اگر بدن حساسی دارید و وجود فلزات در لباس برای شما حساسیت ایجاد میکند توجه کنید در سوتین نیز از برخی وسایل فلزی استفاده می شود از خرید این نوع لباس زیر پرهیز کنید.

امروزه با توجه به تغییر سبک خرید در بین تمامی افراد دنیا و باب شدن خرید آنلاین تمام مایحتاج زندگی در بین افراد. خرید انواع لباس زیر نیز به راحتی از طریق خرید آنلاین امکان پذیر است. تنها دقت کنید از سایت هایی که لوگوی معتبر دارند خرید کنید و به تمام نکات درج شده در راهنمای خرید دقت کنید تا دچار مشکل و ضرر نشوید. اگر سایز دقیق و نوع جنسی را که میخواهید بخرید بشناسید مطمئنا خرید موفقی خواهید داشت.

برای مشاهده لینک لطفا اینجا کلیک کنید

 

 

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!”

 

ممکن است دوست داشته باشید