خرید لباس زنانه

راهنمای خرید لباس سایز بزرگ زنانه

توسط

راهنمای خرید لباس سایز بزرگ زنانه

در سالهای گذشته بانوانی که اضافه وزن داشتند برای خرید لباس سایز بزرگ زنانه دچار مشکل بودند. این افراد برای خرید لباس زنانه می بایست به مغازه های متعددی سر می زدند تا بتوانند لباسی مناسب سایز خود پیدا کنند. تازه اگر مغازه ایی لباس زنانه سایز بزرگ می داشت تعداد محدودی لباس با سایز بزرگ وجود داشت و تنوع مدل و رنگ ها نیز بسیار محدود بود .

این بانوان به ناچار از اولین مغازه ای که لباس سایز بزرگ برای فروش داشت خرید میکردند اگر چه از مدل و طرح لباس رضایت کافی نداشتند. 

خوشبختانه در سالهای اخیر صنعت مد، تفاوت های سایز افراد را به رسمیت شناخته و برای افراد سایز بزرگ نیز لباس های زیبا طراحی میکنند. امروزه تقریبا در هر مغازه ای میتوان برای سایز های مختلف لباس های مناسب با طرح های عالی پیدا کرد.

 امروزه بانوان سایز بزرگ نیز به راحتی میتوانند به مانند همه افراد دیگر از طریق خرید آنلاین برای خود لباس مناسب بخرند و دیگر وقت خود را برای یافتن لباس شیک زنانه متناسب با سایز خود در مغازه ها و فروشگاه ها تلف نکنند و در عین حال در همه مجالس به زیبایی بدرخشند.

خرید لباس زیر زنانه

اصول کلی برای خرید لباس سایز بزرگ زنانه چیست؟

خرید لباس سایز بزرگ زنانه اصول و شیوه مخصوص به خود را دارد. در وهله اول شما باید فرم بدن خود را بشناسید و نسبت به فرم بدنتان اقدام به خرید لباس کنید.

 بدن افراد چاق فرم های مختلفی دارند. در صنعت مد برای مجزا کردن و شناخت بهتر، هر فرم از بدن را با یک اسم از فرم های دیگر مجزا کرده اند. طراحی لباس ها هم بنا به فرم های مختلف بدن انجام میدهند. فرم های مختلف بدن عبارتند از : مستطیلی، گلابی ، ساعت شنی، سیب، توت فرنگی و یا مثلث معکوس

  • اولین و مهم ترین کاری که بانوان سایز بزرگ برای خرید لباس سایز بزرگ زنانه باید انجام بدهند تهیه یک لباس زیر بالا تنه است تا بتوانند این قسمت از بدن خود را به خوبی بالا بکشند و بدنشان در بهترین فرم خود قرار بگیرد و باریک تر به نظر برسد.
  • استفاده از کمربند در این افراد کمرشان را باریک تر از حد معمول نمایش میدهد.
  • اگر در قسمت پایین تنه از طرح های پلیسه یا خط های عمودی استفاده شده باشد پاها لاغرتر به نظر می رسند و خوش فرم تر به نظر خواهید رسید.
  • لباس های آستین کیمونو مناسب افراد سایز بزرگ هستند این مدل لباس بزرگی بازوها را به خوبی کاور میکند.
  • استفاده از شلوار برای این افراد بیشتر توصیه می شود، بلوز و شلوار شما را قد بلندتر نشان می دهد.
  • برای قسمت های برجسته بدنتان که چاقی شما را بیشتر نشان می دهند از لباس های تیره استفاده کنید طرح هایی با راه های عمودی نیز بسیار کاربردی هستند.
  • لباس هایی یقه هفت گردن شما را بلندتر و زیباتر نشان میدهد.
  • لباس هایی که با کمر پهن طراحی شده اند مناسب افراد با پهلو و شکم بزرگ هستند.

“خرید و فروش عمده مواد غذایی به راحتی چند کلیک ! سندبادسل بزرگترین پلتفرم آنلاین خرید و فروش عمده

خرید لباس زنانه

انواع لباس برای بانوان سایز بزرگ

 بزرگترین اشتباهی که بانوان سایز بزرگ در خرید لباس برای خود انجام میدهند خرید لباس سایز بزرگ زنانه بزرگتر از سایز واقعی خودشان است. آنها فکر میکنند اگر لباس را بزرگتر از سایز خود بخرند. بزرگی بدن آنها کمتر به چشم میاد و برجستگی ها دیده نمی شوند. این بزرگترین اشتباه است شما با این کار نه تنها چاقتر به نظر خواهید آمد بلکه سن شما نیز با این نوع پوشش بیشتر نشان داده می شود.

با شناخت درست فرم بدن خود و ست کردن طرح های مناسب با اندامتان، شیکتر از هر زمان به نظر خواهید رسید. اگر در کار ست کردن لباس ها و استفاده از اکسسوری های متناسب با اندام و لباس هایتان درست عمل کنید. چه بسا که در مجالس و مهمانی ها زیباتر از افراد با اندام و سایز متناسب به نظر بیایید و نظر همگان را به خود جلب کنید.

در گذشته با بی توجهی به افراد سایز بزرگ در صنعت مد، اعتماد به نفس این قشر از جامعه بسیار کم شده بود. ولی امروزه با طراحی انواع لباس برای افراد سایز بزرگ، شادی و نشاط به این افراد بازگشته و با به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر، حتی اقدام به خرید آنلاین لباس زنانه می کنند و تا مدتها از خرید خود در مجالس مختلف با رضایت کامل بهره می برند.

sandbadcell

خرید لباس زنانه سایز بزرگ با توجه به فرم و سایز بدن

 سایز و فرم بدن افراد اشکال مختلفی دارد. با شناخت فرم بدن خود و دانستن اینکه چه مدل لباسی برای چه فرم از بدن مناسب است میتوانید بهترین خرید لباس زنانه را داشته باشید.

در اندام گلابی شکل حجم پایین تنه از بالا تنه بیشتر است. بیشترین حجم بدن این افراد در ناحیه ران و باسن جمع شده است. در طراحی لباس برای این فرم از بدن بگونه ایی عمل میکنند که توجه بیننده را به قسمت بالاتنه معطوف کنند. طراحان در تهیه لباس برای افراد با فرم بدن به شکل گلابی، در قسمت یقه و سینه مانور بیشتری می دهند.

در اندام سیبی شکل، فرم بدن به شکل دایره است و بیشترین حجم و چاقی بدن در قسمت میانی بدن قرار دارد. افراد با اندام سیبی شکل، شکم بزرگی دارند و پاهای آنها معمولا لاغرتر از بقیه قسمت هاست. بهترین پارچه برای این فرم از بدن، پارچه های لخت، با ریزش خوب است. بهتر است پارچه های ساده و ترجیحا تیره برای این افراد انتخاب شود.

اندام ساعت شنی زیباترین و البته زنانه ترین فرم و نوع اندام است. برخی از خانم های سایز بزرگ نیز فرم بدنشان به شکل ساعت شنی است. بدن هایی با فرم ساعت شنی در ناحیه کمر فرو رفتگی زیبایی دارند و قسمت بالا تنه و پایین تنه با این فرورفتگی کمر جلوه بهتری پیدا میکند.

انتخاب لباس برای افراد ساعت شنی بسیار راحت تر از انواع دیگر است. محدودیتی در انتخاب لباس برای افرادی که بدنشان به فرم ساعت شنی است وجود ندارد. برای اندام ساعت شنی بهتر است لباسی را برگزینید که در ناحیه کمر روی لباس کار بیشتری شده باشد. توجه به باریکی و زیبایی کمر در طراحی لباس، جلوه بهتری به لباس و اندام شما خواهد داد.

در اندام مستطیلی، تقریبا تمام قسمتهای میانی بدن دارای ابعاد بزرگ و حجیم است. عموما این افراد قد بلند و هیکلی هستند. در این فرم از بدن سایز سینه و باسن در حد معمولی است ولی در قسمت کمر فرورفتگی و قوسی وجود ندارد این افراد بازوها و پاهای لاغری دارند.

هنگام انتخاب و خرید لباس سایز بزرگ زنانه برای افراد با فرم مستطیل، باید با نوعی طراحی در لباس، انحنا های ظریفی در بدن آنها به کمک طرح لباس ایجاد کرد. تا درشتی هیکل آنها کمتر به چشم بیاید و اندام آنها زیباتر جلوه کند. لباس های بلند و ماکسی اصلا مناسب این اشخاص نیست. بهتر است قد پیراهن و یا دامن خود را  پایین زانو و یا کمی بالاتر از زانو انتخاب کنید.

امروزه خرید آنلاین لباس زنانه برای افراد سایز بزرگ نیز به راحتی امکان پذیر است. با کمک گرفتن از راهنمای خرید لباس سایز بزرگ زنانه همه کارها به آسانی انجام خواهد شد و مطمئنا شما هم در کنار دیگر دوستان و اقوام خود در مهمانی ها و مجالس به زیبایی خواهید درخشید.

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!”

 

ممکن است دوست داشته باشید