بهترین نرم افزار crm ایرانی ایرانی کدام شرکت است؟

توسط

دست چین کردن  بهترین نرم افزار crm ایرانی کار ساده ای نخواهد بود. زیرا برای داشتن چنین امکانی باید فرایندی را طی نمود و بسیاری مسائل و موارد مهم را در نظر گرفت. از جمله مهمترین مواردی که باید به آن توجه نمود داشتن قیمت مناسب، داشتن قابلیت هایی برای رفع نیازهای افراد و کمک به رشد کسب و کار آن ها می باشند. بنابراین برای انتخاب بهترین نرم افزار crm ایرانی لازم است نرم افزار های فراوانی را با هم مقایسه کرد و خصوصیات و ویژگی های هر کدام را مورد بررسی قرار داد.

سندبادسل، بازاربزرگ عمده فروشی کالا با تنوعی بالا از محصولات به قیمت عمده، مرجع خرید تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی و مرجع محصولات عمده ایرانی”

خصوصیات بارز بهترین نرم افزار crm ایرانی

مهم ترین مشخصه و ویژگی بهترین نرم افزار crm ایرانی این است که تیم فروش و خدمات مشتریان را به ابزارهای لازم برای توانایی رقابت کردن در بازار مجهز خواهد کرد.‌ رضایت مشتری، فروش بالا، قدرتمند از لحاظ ایجاد ارتباط به مشتریان، ساده و راحت بودن فرایند کار با آن، پوشش دادن نیازهای خاص کسب و کار افراد، بالا بردن راندمان کاری افراد و ایجاد زمینه برای برقراری رابطه ی مطلوب و مناسب در دراز مدت با مشتری از جمله ویژگی ها و خصوصیاتی است که برای این نوع نرم افزار در نظر گرفته شده است.

نکات طلایی در انتخاب بهترین نرم افزار crm  ایرانی

برای انتخاب بهترین نرم افزار crm ایرانی باید نکات و پارامترهای زیادی را در نظر گرفت که مهمترین و اساسی ترین آن ها عبارتند از:

۱: قابلیت اتصال به سایر سیستم ها و نرم افزار ها.

۲: وجود یکپارچگی در نرم افزار.

۳: قابلیت سفارش سازی و همچنین سازگاری با انواع کسب و کارها.

۴: قابلیت برآورده کردن نیازهای آینده کسب و کارها.

۵: راه اندازی و نصب آسان.

۶: یادگیری و کار کرد آسان.

۷: دارا بودن قابلیت توسعه.

۸: قیمت مناسب.

۹: متمرکز سازی تمامی اطلاعات مربوط به مشتریان،

نکته: یکی از موانع و موارد مهم برای برقراری و حفظ رابطه ای قوی و مطلوب با مشتریان نبود یک پایگاه داده متمرکز از تمامی اطلاعات مربوط به مشتریان می باشد. این امر سبب عدم ایجاد یک دیدگاه یکپارچه و منظم نسبت به آنان خواهد شد. بنابراین نرم افزار crm انتخاب شده باید اطلاعات کلیه ی سرنخ ها و فرصت های فروش را در یک مجموعه گرد هم آورده و تصویری روشن و واضح از عملکرد مشتری در کسب و کار را در اختیار افراد قرار دهد.

“خرید و فروش عمده محصولات صنایع دستی به راحتی چند کلیک ! سندبادسل بزرگترین پلتفرم آنلاین خرید و فروش عمده

بهترین نرم افزار crm ایرانی از لحاظ کانال های برقراری ارتباط با مشتری

بهترین نرم افزار crm ایرانی از لحاظ کانال های برقراری ارتباط با مشتری نرم افزاری است که اجازه استفاده دلخواه از کانال ارتباطی را به مشتری بدهد. همچنین تمامی کانال های ارتباطی مانند تلفن، پیامک، وب، چت آنلاین، واتساپ در نرم افزار مربوطه وجود داشته باشد.

در حال حاضر تماس تلفنی و ایجاد ارتباط با مشتری از طریق تلفن اصلی ترین و مهم ترین روش ارتباطی به شمار می آید. قابلیت یکپارچگی که در تلفن ها و سیستم نرم افزار crm وجود دارد به طرز فوق العاده ای راندمان کاری تیم فروش را بالا خواهد برد. بنابراین لازم است مدیریت ارتباط با مشتریان به طور کامل با سیستم تلفنی افراد هماهنگ شود.

زوپا

سیستم یکپارچه تلفن در بهترین نرم افزار crm ایرانی چه امکاناتی را برای افراد فراهم می کند؟

قابلیت سیستم یکپارچه تلفن که در بهترین نرم افزار crm ایرانی وجود دارد سبب ایجاد امکاناتی خواهد شد که مهمترین آن ها شامل موارد زیر خواهند شد.

برقراری ارتباط با مشتری تنها به وسیله ی یک کلیک و بدون نیاز به شماره گیری.

۲: ضبط تمامی مکالمات انجام شده.

۳: امکان برقراری ارتباط با انواع سیستم های تلفنی.

۴: نمایش تمامی مشخصات و اطلاعات مربوط به مشتری هنگام برقراری ارتباط.

۵: امکان تهیه ی گزارش از عملکرد کارشناسان فروش.

۶: دریافت و ارسال پیامک.

۷: قابلیت اتصال به واتساپ.

۸: امکان چت انلاین با بازدیدکنندگان وب سایت و مشتریان.

ZOPA 

بهترین نرم افزار crm ایرانی از لحاظ نوع و روش دسترسی

در حال حاضر همه نرم افزار ها به دو شکل نصبی و ابری موجود می باشند. هر چند طرفداران و متقاضیان استفاده از سرویس های ابری بیشتر از نوع نصبی می باشند با این وجود انتخاب هر کدام بسته به نوع سلیقه ی افراد و بودجه ای که در دست دارند به نظر خود افراد بستگی دارد. برای انتخاب بهترین نرم افزار crm ایرانی از لحاظ نوع و روش دسترسی باید موارد زیر را در نظر گرفت. در نسخه ی ابری هزینه ی اولیه افراد برای تهیه ی نرم افزار مربوطه به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت. همچنین نیازی به آماده و مهیا کردن سرور نخواهد بود و مهم تر این که مسئولیت نگهداری و پشتیبانی نرم افزار مربوطه همگی بر عهده شرکت عرضه کننده و فروشنده خواهد بود.

در نسخه های نصبی نرم افزار مربوطه در محل اسکان شرکت افراد نصب خواهد شد و مسئولیت نگهداری از آن بر عهده واحد IT خواهد بود.

نکته: اگر از آن دسته افرادی هستید که کنترل کامل سرور و دیتاها و همچنین امنیت همه دادها برایتان حائز اهمیت میباشد بهتر است از نسخه ی ابری استفاده کنید.

بهترین نرم افزار crm ایرانی از لحاظ امکانات داشبورد و گزارش گیری

بهترین نرم افزار crm  ایرانی از لحاظ امکانات داشبورد و گزارش گیری باید امکانات تحلیل داده و گزارش گیری پیشرفته ای داشته باشد و آن را در اختیار افراد قرار دهد تا آنها بتوانند در هر زمان از وضعیت و موقعیت شاخص های مهم و اساسی و سلامت کسب و کار خودشان باخبر شوند زیرا یکی از موانع اساسی برای برقراری و حفظ ارتباط قوی و مطلوب با مشتری ها عدم وجود یک پایگاه متمرکز برای داده ها می باشد.

یکی از مهم ترین اهداف استفاده از این نرم افزار بالابردن سطح عملکرد سازمان خواهد بود. رسیدن به این هدف جز با داشتن آمار و اطلاعات کامل از موقعیت موجود امکان پذیر نخواهد بود.‌ بنابراین بهترین نرم افزار مربوطه هیچ گونه محدودیتی برای فراهم نمودن گزارش ها و تفکیک و آنالیز داده ها برای افراد به وجود نخواهد آورد. افراد می توانند به کمک ابزار مخصوص گزارش ساز پشتیبانی و داده های فروش را از جهات متنوع بررسی و استخراج نمایند.

بهترین نرم افزار crm ایرانی و کاربرد آن در کسب و کار افراد

بهترین نرم افزار crm ایرانی با تمرکز بر روی اطلاعات مشتریان و هوشمند سازی پیگیری ها و اطلاعات سبب بالا رفتن فروش و حفظ ارتباط پایدار با مشتریان خواهد شد.

نرم افزار مربوطه اطلاعات مربوط به مشتریان را به شکل واحد به صورت یک پرونده الکترونیکی در خواهد آورد و همچنین امکان دسترسی فوری به خلاصه و تمامیت آن ها را در هر ثانیه فراهم خواهد کرد. فرایند این کار به راحت ترین و سریع ترین شیوه ممکن انجام خواهد گرفت.

روش‌های جذب فروش در کسب و کار

نقطه تمایز بهترین نرم افزار crm ایرانی نسبت به سایر ‌نرم افزارها

نقطه تمایز بهترین نرم افزار crm ایرانی نسبت به سایر نرم افزارها و سیستم های موجود خاص بودن در شیوه ورود اطلاعات و امکان دسترسی به ان ها می باشد.

بهترین نرم افزار crm ایرانی یک راه حل کامل و هماهنگ نرم افزاری را در دسترس افراد قرار خواهد داد که به وسیله آن افراد قادر خواهند بود پروسه های کسب و کار مانند آماده کردن کالا و محصول، ایجاد بازاریابی و انجام تبلیغات، جذب مشتری و حفظ آن، اقدام برای فروش به صورت آنلاین و ارائه نمودن خدمات پس از فروش را به راحت ترین شیوه ممکن مدیریت نماید. در نتیجه به فروش بالا و ارتقاء  کیفیت ارتباط با مشتریان و فروش بهتر خواهد انجامید.

پخش عمده کالا در دنیایی از خریدار عمده فقط فقط در سایت سندبادسل ممکنه “

نظرات استفاده کنندگان از بهترین نرم افزار crm  ایرانی

استفاده کنندگان و مشتریان بهتری نرم افزار crm ایرانی درباره این نرم افزار می گویند که نرم افزار مربوطه سبب خواهد شد تا مخاطبین و مشتریان را به بهترین و مطلوب ترین شیوه ممکن پیگیری نمایند و مشتریان حال حاضر خود را حفظ نموده و تا حد مطلوبی فروش خود را ارتقاء دهند.

آنان مدعی هستند که با استفاده از نرم افزار یاد شده نحوه عملکرد کارشناسان و متخصصان فروش خود را زیر نظر داشته و تمامی اعمال درون سازمانی شرکت خود را از جمله رد و بدل پیام مابین کارکنان، بایگانی اسناد، نامه نگاری ها، ارجاع کار و بسیاری موارد دیگر را به شکل فوق العاده ای مدیریت کنند.

استفاده از این نوع نرم افزار موجب خواهد شد تا انجام کار و اغلب  مراجعات به شکل تلفنی و حضوری حذف شده و مراجعین به صورت مستند درخواست و نظر خود را ثبت کرده و در کم ترین زمان ممکن به آنها رسیدگی خواهد شد.

“رایگان و بدون کارمزد، از یک کلیو تا یک کشتی از محصولات غذایی،آرایشی بهداشتی و صنایع دستی رو در سایت سندبادسل بفروش. کافیه فقط ثبت نام کنی!!!!  “

دلایل انتخاب بهترین نرم افزار crm ایرانی

دلایل زیادی برای انتخاب بهترین نرم افزار crm ایرانی وجود دارد که مهمترین آن ها شامل موارد زیر خواهند شد.

۱: آموزش حضوری برای نصب و استفاده از نرم افزار توسط شرکت فروشنده.

۲: پشتیبانی حرفه ای نرم افزار ایرانی.

۳: بومی بودن نرم افزار.

۵: سازگاری نرم افزار مربوطه با نرم افزارهای حسابداری.

۶: امکان استرداد هزینه ی پرداختی در صورت نارضایتی از امکانات نرم افزار.

۷: داشتن گارانتی.

۸: اغلب نرم افزارهای crm ایرانی بر روی لپ تاپ و تبلت و موبایل قابل اجرا می باشند.

۹: اکثر نرم افزارهای crm ایرانی محدودیت زمانی و مکانی نخواهند داشت.

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!”

ممکن است دوست داشته باشید