"خرید و فروش عمده محصولات صنایع دستی به راحتی چند کلیک ! سندبادسل بزرگترین پلتفرم آنلاین خرید و فروش عمده"

جهاد کشاورزی: میوه امسال ارزان می‌شود + 1401

توسط

 محمدمهدی برومندی معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال جدید قیمت کودهای شیمیایی فسفاته و پتاسه 48 درصد کاهش یافته است، تاثیر بسیار مهمی در بهبود عملکرد محصولات باغی و کاهش هزینه های تولید دارد.

“خرید و فروش عمده محصولات صنایع دستی به راحتی چند کلیک ! سندبادسل بزرگترین پلتفرم آنلاین خرید و فروش عمده

وی افزود: یکی از دلایل همین سرمازدگی باغات عدم استفاده کافی از کود است و در صورتی که در سرمازدگی اخیر کود پتاسه به اندازه نیاز استفاده می‌شد میزان سرمازدگی بسیار کمتر بود.

معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد:  با کاهش 48 درصدی قیمت کود که با دستور مستقیم وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت، مصرف کود افزایش می‌یابد و درختان تغذیه بهتری خواهند داشت که این اتفاق روی کیفیت، میزان تولید، مقاومت به سرما و آفات درختان میوه ها تاثیرگذار خواهد بود. 

سندبادسل، بازاربزرگ عمده فروشی کالا با تنوعی بالا از محصولات به قیمت عمده، مرجع خرید تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی و مرجع محصولات عمده ایرانی”

وی تصریح کرد: وقتی هزینه های تولید کاهش می یابد در نتیجه قیمت تمام شده میوه نیز برای سال جاری کاهش می یابد که آنالیز جدیدی برای قیمت تمام شده میوه ها با توجه به کاهش هزینه کود و سایر هزینه های تولید در دست تهیه است.

 

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!”

برچسب ها: عمده فروشی

ممکن است دوست داشته باشید