https://www.sandbadcell.com/

بهترین کشورها برای صادرات فرش کدامند؟

توسط

 بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش کشور‌هایی هستند که با فرهنگ و طراحی فرش داخل ایران آشنایی دارند. این کشور‌ها می‌توانند مورد هدف برای صادرات فرش باشند. قطعاً کشور‌هایی فرش را خریداری می‌کنند که مردمان آن‌ها از لحاظ ثروت و قدرت خرید، توانایی داشته باشند.

مثلاً شما نمی‌توانید به کشور نیجریه فرش صادر کنید. زیرا مردم نیجریه از لحاظ مالی بسیار ضعیف هستند. اما کشور‌های حاشیه خلیج فارس مانند قطر، بحرین، کویت، شهر دبی و ابوظبی بهترین هدف برای صادرات فرش ایران می‌باشند.

قطعاً شما اولین نفر نیستید که فرش صادر می‌کنید و قبل از شما افراد دیگری بودند که فرش صادر کرده‌اند. لذا شما باید بهترین مشاوره را از آن‌ها دریافت کنید.

آن‌ها تجربیات کافی برای صادرات فرش را از فعالیت خود کسب نموده‌اند. کشور‌هایی که با فرش ایران آشنایی کاملی ندارند و شما هم قصد صادر کردن به آن کشور‌ها را دارید ابتدا بایستی فرهنگ‌سازی کنید.

اگر به کشور‌هایی که در صادرات کالا نسبت به بقیه موفق بودند، تأمل کنیم، خواهیم یافت که آن‌ها از طریق رسانه ملی دیگر کشور‌ها از محصولات خود تبلیغات وسیع نموده‌اند.

تبلیغات کالا در دیگر کشور‌ها نقش اصلی در بازاریابی را دارد. قطعاً شما نمی‌توانید در رسانه ملی کشور دیگر جایی پیدا کنید و این مستلزم هزینه زیاد است. اما می‌توانید از راه‌های مختلف و با استفاده و کمک از تاجران آن کشور فرش خود را به مردم آن کشور معرفی نمایید.

خرید فرش عمده از سایت سندبادسل با امکان مقایسه با هزارن تولید کننده عمده فرش در ایران “

برگزاری نمایشگاه در بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش

برگزاری نمایشگاه به صورت مستمر در کشور مقصد باعث می‌شود که شما علاوه بر فروش، یک کار تبلیغاتی وسیعی انجام دهید و کم کم مردم آن کشور‌ها را با فرش و طراحی فرش ایرانی آشنا کنید.

شما هر چقدر فرش در نمایشگاه به فروش برسانید، مسلماً برد بالایی کرده‌اید و این خود یک نمونه بازاریابی قوی خواهد بود. همین باعث می‌شود که در دوره‌های بعدی استقبال خوبی از فرش‌های شما شود و کشور‌های مورد هدف، نمایشگاه فرش شما را حمایت کنند.

قطعاً کیفیت، طراحی، نقش‌ها، رنگ‌ها و میزان عددی‌شانه فرش شما در بازاریابی نقش بسیار حیاتی دارد و کیفیت رنگ‌ها و طراحی در نمایشگاه فرش شما بیشتر چشمگیر خواهد شد و به جایی می‌رسد که تاجران به صورت مستمر با شما ارتباط برقرار خواهند کرد. از افرادی که قبلاً نمایشگاه فرش برگزار کرده‌اند تجربه کسب نمایید و از آن‌ها دعوت کنید که در برگزاری نمایشگاه فرش به شما کمک کنند. غرفه‌هایی که توسط هر کدام از این تاجران تشکیل می‌شود، یک پیام برای مشتریان خواهد بود. هر چقدر غرفه‌ها تخصصی‌تر تزیین شوند علاقه مشتریان به فرش‌های شما بیشتر خواهد شد و شما می‌توانید در این صنعت به درآمد کلان برسید.

https://www.sandbadcell.com/

کیفیت در بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش

کیفیت در بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش در اولویت تجارت شما خواهد بود. مواظب باشید که از مقوله تدریس استفاده نکنید زیرا که موقعیت شما در بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش از بین خواهد رفت. شما باید برای تجارت فرش از بالاترین کیفیت و بهترین فرش‌ها استفاده نمایید.

فراموش نکنید که رقبای شما بسیار سرسخت و قوی هستند و با کوچکترین تدلیس راه تجارت در بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش برایتان از بین خواهد رفت.

شما باید این را بدانید که با کشور‌هایی که معامله می‌کنید، اطلاعات بسیار قوی دارند، مخصوصاً کشور‌های حاشیه خلیج فارس بیشترین وقت خود را در اینترنت و کسب اطلاعات صرف می‌کنند، آن‌ها به دنبال بهترین کیفیت و زیبایی در فرش‌ها هستند و آنچه معرفی می‌کنید باید همان فرش باشد و اگر کوچکترین تدلیس در معامله به وجود بیاید راه بازار را هم برای خودتان و هم برای دیگران خواهید بست.

نام بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش

در مورد نام بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش اختلاف‌نظر می‌باشد. هر شخصی نام کشوری را بیان می‌کند. اما قطعاً تاکنون کشور‌های حاشیه خلیج فارس مورد هدف صادرات فرش بودند. زیرا این کشور‌ها هم نزدیک هستند و هزینه صادرات و حمل و نقل کالا کمتر خواهد بود و از طرفی با فرش‌های ایران آشنایی کامل دارند.

مردمان این کشور‌ها زبان فارسی متوجه می‌شوند و حداقل یکی دو بار وارد ایران شده‌اند و با فرهنگ و طراحی و آثار‌های باستانی که در بافت این فرش‌ها به کار برده می‌شود، آشنایی کامل دارند. ضمن اینکه این کشور‌ها بسیار ثروتمند هستند و توانایی خرید فرش را دارند.

علاوه بر این کشور‌ها باید بازار دیگر کشور‌ها را نیز به دست بگیریم. قبل از این باید تبلیغات وسیع و فرهنگ‌سازی انجام شود. بسیاری از دولت‌های این کشور‌ها حاضر به همکاری هستند و قطعاً مایل هستند که در تجارت فرش با شما شریک شوند. قدرتمندان این کشور‌ها به دنبال درآمد می‌باشند و اگر متوجه شوند که در تجارت فرش موفق بوده‌اید آن‌ها نیز با شما همکاری خواهند کرد.

فرش دستباف و فرش ماشینی در بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش

بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش به دنبال فرش دستباف هستند. زیرا تراکم‌شانه‌های آن بیشتر می‌باشد. فرش‌های دستباف بازار شما را رونق می‌دهند.

اما از آنجا که فرش‌های دستباف دارای کمیت کمتری می‌باشند شما می‌توانید در کنار آن‌ها از فرش‌های ماشینی پرتراکم استفاده کنید. البته در دیگر کشور‌ها افرادی هستند که از لحاظ مالی ضعیف‌تر می‌باشند و شما می‌توانید از فرش‌های با تراکم کمتری نیز برای فروش در نمایشگاه‌های بین‌المللی خود استفاده نمایید.

تنوع در فرش‌ها می‌تواند بازار شما را قوی‌تر نماید. تنوع در رنگ‌ها و طراحی‌ها نمایشگاه شما را شیک‌تر و بازار کار شما را قوی‌تر خواهد کرد. همچنان که تنوع در طراحی‌ها و رنگ‌ها با سلایق مردم به فرهنگ‌های خانوادگی‌های آن‌ها باید مطابقت داشته باشد، افرادی هستند که به دنبال طراحی طبیعت و افراد دیگر به دنبال طراحی مذهبی و افراد دیگر نیز به دنبال طراحی‌های مرتبط با انواع جشن‌ها و آثار باستانی از دیگر ملت‌ها می‌باشند. لذا شما باید برای برگزاری نمایشگاه از طرح‌هایی متنوع و با تراکم فرش استفاده نمایید.

https://www.sandbadcell.com/

“در پلتفرم عمده فروشی آنلاین سندباسل از یک کیلو تا یک کشتی را به راحتی بفروش!!!”

درآمد زایی در برگزاری نمایشگاه فرش

ارتباط با تاجران و کسب اطلاعات و مشارکت آن‌ها می‌تواند شما را به درآمد کلان برساند. قبل از اینکه بخواهید وارد کار تجارت فرش در دیگر کشور‌ها شوید و بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش را پیدا نمایید حتماً با مشاورین ما در سندبادسل ارتباط برقرار کنید.
عوامل اثر‌گذار در بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش

وقتی شما در کار تجارت فرش به صورت بین‌المللی وارد می‌شوید، با صداقت کامل وارد شوید. فراموش نکنید بازار دیگر کشور‌ها و مخصوصاً کشور‌های ثروتمند بسیار لوکس و کاملاً قانونمند است.

علاوه بر آن همیشه رقابت‌های سرسخت و با کیفیت و زیبا و با نظم و انضباط وارد می‌شوند. بازار‌های فرش بین‌المللی با بازار‌های سنتی بسیار متفاوت است و سعی کنید تمام امکانات دیجیتالی و کامپیوتر و نرم‌افزار‌های مربوط به یک نمایشگاه بین‌المللی را با خود داشته باشید. ضمن اینکه قیمت باید طبق تعرفه باشد.

به هیچ وجه قیمت‌ها نباید نوسان داشته باشد. نوسانات قیمت اعتبار شما را خراب می‌کند. بازار‌های دیگر کشور‌ها با بازار ایران بسیار متفاوت است. بالا و پایین شدن قیمت در دیگر کشور‌ها جایی ندارد. قطعاً محدودیت‌هایی برای قیمت توسط دولت بهترین کشور‌ها برای صادرات فرش خواهید داشت.

پخش عمده کالا در دنیایی از خریدار عمده فقط فقط در سایت سندبادسل ممکنه “

ممکن است دوست داشته باشید