بهترين روش خريد عمده لبنيات

خرید و فروش عمده لبنیات

توسط

لبنیات یا فرآورده های لبنی از شیر گاو ، گاومیش ، بز ، گوسفند ، شتر تهیه می‌شوند و خواص آن‌ها برای بدن شناخته شده است. در این مقاله بعد از بررسی انواع لبنیات، و قیمت آن، به سراغ شرکت‌ها تولید‌کننده خواهیم رفت و در نهایت بهترین روش خرید و فروش را مشخص خواهیم کرد.

 بهترین روش خرید عمده لبنیات

انواع لبنیات

لبنیات فراورده‌های مایع و جامد را شامل می‌شود و به محکم شدن استخوان‌های بدن کمک می‌کنند و هرکدام از فراورده‌های لبنی خود به زیرگروه‌هایی تقسیم می‌شوند.

  • سرشیر

چربی بسته شده شیر که مزه خوشایند دارد و خیلی از خانواده‌ها به همراه با عسل و شیره خرما از آن استفاده می‌کنند. البته باید آن را با دقت هر چه بیش‌تری مصرف کنید، بخاطر زیاده روی باعث افزایش وزن و چاقی شما خواهد شد.

  • خامه

چربی شیر است که از سرشیر گرفته شده و به روش صنعتی از شیر خام درست می‌شود.  چربی بالایی و کالری بسیار بالایی دارد و افراد چاق بهتر است که از آن استفاده نکرده و افراد لاغر هم کمتر به سراغ آن بروند.

  • کره

همان چربی شیر بوده که از هم زدن خامه درست می‌شود. از آن‌جایی که ویتامین و مواد معدنی زیادی دارد به همین دلیل بسیاری از افراد در صبحانه از آن استفاده می‌کنند.

 بهترین روش خرید عمده لبنیات

  • پنیر

مانند مورد قبلی، هنگام صبحانه سر سفره آورده شده و به همراه با گردو استفاده‌می‌شود. انواع و اقسام پنیر وجود دارد و همه با خواص آن آشنا هستند.

  • ماست

امروزه حتی موقع نهار یا شام هم هم مصرف می‌شود، آن قدر برای بدن مفید است که لازم نیست در این مورد صحبت کنیم. با مزه‌ها مختلفی تولید می‌شود. ماست موسیر، یکی از دوست‌داشتنی‌ترین‌ها است و اکثر رستوران‌ها آن را سفارش می‌دهند.

  • کشک

بیشتر کنار آش خورده می‌شود و حتی غذاهایی مانند کشک بادمجان، یکی از دوست‌داشتنی‌ترین غذها است  و به روش‌های مختلفی درست می‌شود.

  • دوغ

به رقیب نوشابه تبدیل شده و مردم موقع ناهار یا شام از آن خیلی زیاد استفاده می‌کنند. از آن‌جایی که خواب‌آور است، بهتر است که موقع شام از آن استفاده کنیم. انواع و اقسام دوغ وجود دارد که کفیر یکی از  آن‌ها بوده و نوشیدنی کشور‌های آسیای میانه است.

  • بستنی

همه عاشق بستنی هستند و به غیر از بچه‌ها حتی بزرگسالان هم دوست دارند که در تابستان حداقل روزی یک بار بستنی‌ بخورند. ابتکار در ساخت بستنی مانند آیس پک، بستنی پخته‌شده باعث شده که هر روز مشتریان بیشتری از این محصول دوست‌ داشتنی استفاده کنند.

لبنیات عمده

شرکت‌هایی مثل کاله، صباح و میهن، محصولات عمده خود را به بازار ارسال می‌کنند. بازارهای سنتی دیگر مانند گذشته، رونق چندان زیادی ندارند و بازارهای آنلاین جایگزین آن‌ها شده‌اند. شرکت‌های مختلفی در استان و شهرهای کشور، محصولات خود را می‌فروشند. رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها مهم ترین مشتریان این محصولات هستند.

 بهترین روش خرید عمده لبنیات

خرید عمده لبنیات

با وجود وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین، در بازارهای سنتی خرید و فروش عمده لبنیات جریان دارد و هنوز هم هستند افرادی که دوست دارند از این نوع فروشگاه‌ها، محصولات مورد نظر خود را تهیه کنند. در تهران و شهرستان‌ها هم بازارهای عمده‌فروشی وجود دارد و اکثر خریداران از این محل‌ها خرید می‌کنند و حتی می‌توانید از بخش فروش شرکت‌های تولیدی لبنیات، قیمت را استعلام کنید.

 بهترین روش خرید عمده لبنیات

خرید و فروش آنلاین بهترین روش خرید و فروش لبنیات است و با کلیک می‌توانید محصولات مورد علاقه خود را خریداری کرده و تحویل بگیرید.

نتیجه‌گیری

از آن جایی که یکی از نیازهای خانواده‌ها، فراورده‌های لبنی است، عمده‌فروشان با تهیه کردن این محصولات سعی می‌کنند که این نیاز را برطرف کنند. در این مقاله شما با انواع فراورده‌های لبنی و شرکت‌های تولیدی این محصولات آشنا شدید. قیمت‌های ارائه شده به سال 99 مربوط می‌شود.  

سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!  “

ممکن است دوست داشته باشید