پیتر استانو، سخنگوی کمیسیون اروپا دیروز سه‌شنبه پس از پایان آخرین دور گفت‌وگوهای احیای برجام، از تهران و واشنگتن خواست یک تصمیم سیاسی فوری درباره پیش‌نویس توافق بگیرند. استانو با اشاره به «نهایی شدن» پیش‌نویس توافق میان ایران و گروه ۴+۱ گفت: «هرچه می‌توانسته مورد مذاکره قرار گیرد، در نسخه نهایی متن گنجانده شده و حالا کشورهای عضو باید تصمیم‌های سیاسی بگیرند.» وی با تاکید بر تمام شدن فرصت تدوین پیش‌نویس توافق جدید افزود: «این تصمیم یا آری است یا نه.» درمان قطعی درد زانو پیدا شد! (بدون نیاز به عمل جراحی) درمان قطعی درد زانو پیدا شد! (بدون نیاز به عمل جراحی) مشاوره رایگان yektanet-logo-signتبلیغ شامگاه دوشنبه نمایندگان ایران و ۴+۱ به شکلی ناگهانی از پایان مذاکرات وین خبر دادند و هیأت تحت سرپرستی باقری کنی، مذاکره کننده ارشد ایران به تهران بازگشتند. سخنگوی کمیسیون اروپا در نشست خبری روز سه‌شنبه این نهاد با اشاره به ایفای نقش جدی جوزپ بورل در گفت‌وگوهای اخیر افزود: «آقای بورل در نقش هماهنگ کننده مذاکرات منتظر تصمیم سیاسی قاطع است. او هیچ ضرب‌الاجلی را تعیین نکرده اما انتظار دارد که تمام طرف‌ها این تصمیم را به سرعت اتخاذ کنند. در صورت توافق همه جانبه، آقای بورل وزرای خارجه تمام کشورها را به یک نشست مشترک دعوت خواهد کرد.»

اتحادیه اروپا: پاسخ به احیای برجام یا «آری» است یا «نه»

توسط

پیتر استانو، سخنگوی کمیسیون اروپا دیروز سه‌شنبه پس از پایان آخرین دور گفت‌وگوهای احیای برجام، از تهران و واشنگتن خواست یک تصمیم سیاسی فوری درباره پیش‌نویس توافق بگیرند. 

استانو با اشاره به «نهایی شدن» پیش‌نویس توافق میان ایران و گروه ۴+۱ گفت: «هرچه می‌توانسته مورد مذاکره قرار گیرد، در نسخه نهایی متن گنجانده شده و حالا کشورهای عضو باید تصمیم‌های سیاسی بگیرند.» وی با تاکید بر تمام شدن فرصت تدوین پیش‌نویس توافق جدید افزود: «این تصمیم یا آری است یا نه.»

 
 

شامگاه دوشنبه نمایندگان ایران و ۴+۱ به شکلی ناگهانی از پایان مذاکرات وین خبر دادند و هیأت تحت سرپرستی باقری کنی، مذاکره کننده ارشد ایران به تهران بازگشتند. 

سخنگوی کمیسیون اروپا در نشست خبری روز سه‌شنبه این نهاد با اشاره به ایفای نقش جدی جوزپ بورل در گفت‌وگوهای اخیر افزود: «آقای بورل در نقش هماهنگ کننده مذاکرات منتظر تصمیم سیاسی قاطع است. او هیچ ضرب‌الاجلی را تعیین نکرده اما انتظار دارد که تمام طرف‌ها این تصمیم را به سرعت اتخاذ کنند. در صورت توافق همه جانبه، آقای بورل وزرای خارجه تمام کشورها را به یک نشست مشترک دعوت خواهد کرد.»

ممکن است دوست داشته باشید