معرفی استراتژی گاو بنفش

معرفی استراتژی گاو بنفش

توسط

برای اینکه در کسب و کار خود به موفقیت دست پیدا کنید، لازم است که با حرکت های جهانی خود را وفق داده و راهکارهای مختلفی را به کار برید. یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت، استفاده از استراتژی گاو بنفش به شمار می رود.

همانگونه که می دانید، برای رونق کسب و کار اینترنتی، از شیوه‌های متعددی می‌توان بهره برد. گاوبنفش به شما کمک می‌کند تا با انجام کارهای جدید و خلاقیت منحصر به فرد، موفقیت خود را در این زمینه تضمین کنید.

بدون شک هر اندازه که بتوانید برنامه های موجود را با کیفیت و دقت بالاتر اجرا کنید، می توانید تغییر و تفاوت را حس کرده و گام بلندی در زمینه کاری خود بردارید.

معرفی استراتژی گاو بنفش

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که چگونه برخی از بیزینس ها و کسب و کارها مانند بمب صدا کرده و در سریعترین زمان نام خود را بر سر زبان ها می اندازند. با ما در مجموعه سندبادسل همراه باشید تا اطلاعات کافی به شما در این زمینه ارائه دهیم.

استراتژی گاو بنفش چیست؟

برنامه های بلند مدتی که شما برای زندگی شخصی یا اقتصادی خود تبیین می‌کنید را استراتژیک می‌گویند. استراتژی گاو بنفش نیز به عنوان یک ایده و نظریه اقتصادی، توسط ست گادین نخستین بار مطرح شده است.

این استراتژی به شما بیان می کند که برای به دست آوردن نتایج مثبت و متفاوت، باید برنامه های تکراری را دگرگون کرده و با شیوه ها و راهکارهای منحصر به فرد، بازاریابی و تبلیغات خود را انجام دهید. شرایط امروزه و گسترش ویروس کرونا در جهان تاثیر بسیار زیاد و منفی بر بخش‌های مختلف اقتصاد، در جهان گذاشته است. به همین علت، شما باید با اندیشیدن در زمینه استراتژی گاو بنفش، بتوانیم راهکارهای جدیدی را برای رونق کسب و کار خود به کار ببرید.

معرفی استراتژی گاو بنفش

نحوه شروع و بهره مندی از استراتژی گاو بنفش

اگر بخواهید از این استراتژی برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید، باید راهکارهای مختلفی را در نظر داشته باشید.

توجه به متغیر ها

همانگونه که عنوان کردیم، مهمترین هدف از استراتژی گاو بنفش، ایجاد تغییرات در شیوه های تبلیغات شمار می‌رود. در این بین شما باید کسانی که خواهان تغییرات هستند را شناسایی کرده و بتوانید خود را با آن‌ها هماهنگ کنید. آگاهی کامل  شما از خواسته های این افراد کمک می کند تا بتوانید در زمینه تولید و پخش محصولات خود موفقیت چشمگیری داشته باشید.

هدر ندادن پول

برخلاف بسیاری از افراد که برای تبلیغات مبالغ سنگین پرداخت می کنند، شما با استراتژی گاو بنفش می توانید یک راهکار موثر و مناسب به کار برده و با پرداخت هزینه های بسیار ناچیز، سودهای بیشتر به دست آورید.

تخصصی و هدفمند شوید

سعی کنید در کارهای خود تخصص محور عمل کرده و ابعاد هر موضوع را بتوانید برای خود روشن کنید. در این حال می‌توانید با شناسایی نواقص کار خود، اقدام به رفع کردن آنها نموده تا در زمینه کاری خود بدون نقص عمل نمایید.

اهمیت استفاده از استراتژی گاو بنفش

هدایتگر و پذیرشگر باشید

به جای اینکه منتظر باشید برخی از افراد راهکارهای جدیدی را طی کنند و شما نیز به دنبال آن ها بروید، سعی کنید خود به عنوان رهبر، یک شیوه جدید را مورد استفاده قرار دهید. اولین بودن شما در زمینه کاری می‌تواند شما را به پرواز در آورده و کیفیت کارتان را به خوبی بالا برد.

استفاده از سایت ها و خلا

بسیاری از سایت ها وجود دارند که می توانند در راستای اهداف استراتژی شما فعالیت کنند. این سایت ها به عنوان تابلو برای مغازه شما می توانند عملکرد چشمگیری داشته باشند. سعی کنید از خلاهای موجود، که رقبای شما از آن‌ها غافل هستند استفاده کرده و سریعاً به سراغ آن‌ها بروید.

چرا گاو بنفش می تواند مهم باشد

بازاریابی به روش قدیمی حقیقت های تلخ ای برای شما خواهد داشت. شرایطی که می تواند شما را مجاب کند تا با استفاده از استراتژی های نوین، بتوانید خود را به خوبی مهیای حضور در فضای رقابتی کنید.

مردم امروزه مجال کافی برای شنیدن حرف ها و تبلیغات شما در مطالب ارائه شده را ندارند.

به همین علت باید با استفاده از راهکارهای دیگر به شکل کاملاً نوین بتوانید محصولات خود را برای آن ها معرفی کنید. استراتژی گاو بنفش به شما این امکان را می‌دهد که آن ها را وادار به شنیدن صحبت ها و مطالب خود کرده و تبلیغات خود را به شکل کاملاً نوین ارائه دهید.

استراتژی گاو بنفش از کجا شروع شد

شروع استراتژی گاو بنفش بسیار جالب است. ست گادین هنگامی که مشغول به مشاهده یک گله از گاوها بود پس از مدت زمان کوتاهی احساس خستگی کرده و با خود در تفکر امنیت فرو می رود.

در این حین با خود فکر می کند اگر در میان گاوهای این گله، یک گاو بنفش وجود داشت آیا باز هم به این سرعت از نظاره کردن آن خسته می شد یا خیر؟ شرایطی که وی را به این فکر انداخته در زمینه کسب و کار خود نیز بتواند این شیوه را اجرا کند.

وی تاثیر استراتژی گاو بنفش را در روش ها و راهکارهای زیر به خوبی توانست مشاهده کرده و با استفاده از این استراتژی در برنامه ‌های اقتصادی خود پیشرفت چشمگیری به دست آورد.

معرفی استراتژی گاو بنفش

نیاز خریدار

روش‌های قدیمی دیگر پاسخگوی نیازهای مردم نخواهد بود. مردم دیگر علاقه‌ای به خرید فیزیکی ندارند. به همین علت یک استراتژی با کیفیت می تواند شما را غنی و بی‌نیاز کرده و در کوتاه مدت می توانید خریداران و مشتریان برای خود جذب کنید.

تغییر رفتاری بازار

بازارهای جهانی تغییرات گسترده ای را متحمل شده اند. امروزه نوع بازاریابی در بستر اینترنت کاملا متفاوت با بازاریابی سنتی بوده و مشتریان برای خرید محصول مورد نظر، گزینه‌های متعددی پیش رو دارند. آنها می توانند از میان محصولات ارائه شده در بستر اینترنت، بهترین گزینه را خریداری کنند.

نیاز مردم به خرید اینترنتی با تغییر رفتار بازار

زمان

زمان به عنوان مهمترین و پیچیده‌ترین دارایی انسان‌ها شناخته می شود. به همین علت است آن ها حساسیت بسیار بالایی در صرف کردن آن به خرج می دهند. بدون شک هر فعالیتی که می‌تواند زمان را برای شما نگه دارد از اهمیت بالایی برخوردار است. این استراتژی به خوبی توانسته زمان را برای افراد کنترل کرده و نیازهای آنان را در سریعترین زمان می‌تواند برطرف نماید.

جمع بندی

رقابت در حوزه کسب و کار اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. با این حال مدیران وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی از استراتژی های مختلفی برای بازاریابی و جذب مشتری استفاده می کنند.

همانگونه که ما در مجموعه سندبادسل برای شما بیان کردیم، استراتژی گاو بنفش به بهترین شکل توانسته تحولی عظیم در این زمینه ایجاد کند.

ممکن است دوست داشته باشید