نمایشگاه ایران آگروفود 2021

نمایشگاه ایران آگروفود 2021

توسط

نمایشگاه صنایع کشاورزی، موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تهران 1400 ( ایران آگروفود 2021) از  تاریخ 31 شهریور لغایت 3 مهر 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میگردد. ایران آگروفود، بزرگترین و شناخته شده ترین رویداد تجاری مرتبط با صنایع غذایی و تجهیزات کشاورزی در خاورمیانه است.

این نمایشگاه هر ساله با هدف معرفی توان تولید و صادرات ایران، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

نمایشگاه های بین المللی فرصتی ارزشمند برای تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی میان تولیدکنندگان و بازرگانان  را فراهم می آورند. در خلال این نمایشگاه، امکان آشنایی صاحبان صنایع و دست اندرکاران، با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری نیز میسر است. شایان ذکر است این رویداد تجاری در چهار بخش تخصصی «ایران فود»، «ترکیبات غذایی ایران فود» ،«ایران فودتک» و «ایران آگرو» با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

ساعات بازدید از نمایشگاه ایران آگروفود 2021:  10 صبح لغایت 18 عصر

طبق اطلاعات منتشر شده توسط سایت این نمایشگاه، جهت ثبت نام در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایـی اینترنـتی و رزرو اولیه، برخی مدارک و اطلاعات به منظور عضویت در سایت جانمائی اینترنتی و اطلاع رسانی به ستاد برگزاری، بایستی به این ستاد ارائه گردد.

سندبادسِل، پلتفرمی مطمئن برای خرید و فروش محصولات

متقاضیان مشارکت در بخش ریالی می بایست همزمان با ارسال فرم درخواست اولیه نسبت به ارائه مدارک زیر به ستاد برگزاری جهت بررسی ، اقدام نمایند:

  • پروانه بهره برداری
  • گواهی فعالیت صنعتی
  • کارت شناسائی کارگاه معتبر
  • پروانه صنفی تولیدی
  • ثبت آرم تجاری محصولات
  • تائیدیه تولید براساس یکی از استانداردهای ملی و یا معتبر بین المللی
  • بروشور وکاتالوگ شرکت متقاضی در خصوص کالاها و خدماتی که توسط شرکت کننده در نمایشگاه ارائه خواهد شد

برای دریافت فرم درخواست اولیه حضور در بخش داخلی نمایشگاه، اینجا کلیک کنید.

شایان ذکر است، درخواست اولیه به انضمام مدارک ذکر شده در فوق، بایستی پیش از ثبت نام اینترنتی به ستاد برگزاری ارائه شده و مورد تایید ستاد قرار گیرد. در غیر این صورت « نام کاربری و گذرواژه» برای ورود به سایت و جانمائی اینترنتی، صادر نخواهد شد.

به منظور دسترسی به پروفایل نمایشگاه ایران آگروفود 2021، اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی شرکت در نمایشگاه ایران آگروفود 2021، می توانید از طریق اطلاعات زیر با ستاد برگزاری، تماس حاصل نمایید.

نمایشگاه ایران آگروفود 2021

ممکن است دوست داشته باشید